Corsair Void Elite 7.1 Sorround alınır mı?

Driver sorunu var deniyor fakat ben aldım şubede şuanda. Yarın alabilirsem sana deneyimlerimi aktarırım ama yarın kapalı sanırım.

Driver sorunu var deniyor fakat ben aldım şubede şuanda. Yarın alabilirsem sana deneyimlerimi aktarırım ama yarın kapalı sanırım.
Bekliyor olcam hocam . Peki sorun var diyorsunuz halledilebilir bir sorun diye mi aldınız hocam ?

Çok dikkatimi çekti görüntüsü ve içime sindiği için aldım. Ve bir iki arkadaşım var gayet memnunlar.

Bendede öyle oldu 3 ay kulaklık araştırdım sıkıldım ve çat diye aldım. Bence al EQ ayarı yapman gerekiyormuş sadece ben yardımcı olurum.

Bendede öyle oldu 3 ay kulaklık araştırdım sıkıldım ve çat diye aldım. Bence al EQ ayarı yapman gerekiyormuş sadece ben yardımcı olurum.
Araştırdınız mı yani onu yaparak sorunu çözebiliriz diyorsunuz öyle mi ?

Yazanlara göre çözülebilir. Arkadaşlarımdan EQ ayarlarını atmasını rica ettim birazdan size yollarım.

Yazanlara göre çözülebilir. Arkadaşlarımdan EQ ayarlarını atmasını rica ettim birazdan size yollarım.
Tamamdır hocam araştırma yapmak istiyorum bu konuyla ilgili hiç denk geldiniz mi bu konudan bahsedeni ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…