Corsair Void Elite alınır mı?

Bilgim yok o konuda bende ki beyaz.
iCUE'yi kurmasam ne olur? Alacağım bugün inşallah, Asus TUF H7'yi de düşünüyorum. Corsair'in programını kurmadığımda ne oluyor tam olarak anlayamadım da.

iCUE'yi kurmasam ne olur? Alacağım bugün inşallah, Asus TUF H7'yi de düşünüyorum. Corsair'in programını kurmadığımda ne oluyor tam olarak anlayamadım da.
iCUE kurmadan kulaklığın kendi 7.1'ini kullanamazsınız, RGB ayarlayamazsınız, açmak kısmak gibi ses ayarları dışında ses ayarları yapamazsınız yani iCUE kulaklıktan tam verim almanız için gerekli. Eğer cızırtı gibi bir sorun olursa dediğim yere girip yazanları uygularsanız düzeliyor öyle çok korkulacak bir durum değil.

Çok becerikli değilimdir o konularda ama hadi hayırlısı bakalım

Çok becerikli değilimdir o konularda ama hadi hayırlısı bakalım

Hocam çok güvenmiyorsanız almayabilirsiniz. İtopya yorumunda birisi daha dediğimi yaşamış sizin de yaşama ihtimaliniz var. Almaya ikna etmeye çalışmıyorum yanlış anlaşılma olmasın sonra pişman olursunuz benden bilmeyin Sadece böyle bir şey yaşarsanız çözümü yazılmış, orada yazanı uyguladığınızda ek bir şey yapmanıza gerek kalmıyor onu belirtmek istiyorum.

Ben alıyorum, size güvenerek. Neden diye soracak olursanız siz çözümü biliyorsunuz. Benim ingilizcem çok iyi olmadığı için pek anlayamadım öyle bir hatayla karşılaşırsam siz zaten yardım edersiniz

Elimden geldiğince yardımcı olurum hocam.

Alınır kullanıyorum sorun varsa sorabilirsin.

Ben yeni aldım bu ürünü PUBG oynuyorum ekoleyzer ayarları konusunda yardımcı olabilme sansın var mı acaba?

Aynı bahsettiğin gibi cızırtı geliyor ne yapmam lazım.

Ben yeni aldım bu ürünü PUBG oynuyorum ekoleyzer ayarları konusunda yardımcı olabilme sansın var mı acaba?

Aynı bahsettiğin gibi cızırtı geliyor ne yapmam lazım.

Hangi driverları sildin acaba.

Çözümün olduğu yeri arkadaşa cevap olarak atmıştım dediğim yere gidip bakarsanız çözümü görürsünüz
bende de aynı kulaklık var fakat yanlışlıkla yaptığım bir ayar yüzünden ses tekerleğini ses arttırma ve azaltma amacıyla kullanamıyorum usb port değiştirmeyi denedim düzelmedi başka bir bilgisayara taktım orada çalışıyordu nasıl düzelteceğimi bilmiyorum bilginiz varsa yardımcı olabilir misiniz

Bilgim yok ancak ayarı iCUE üzerinden yaptıysan iCUE programını silip geri yüklemeyi deneyin. Tekerleği bastırmadan kullanırsan ses açma, azaltma bastırarak kullanırsan modlar arasında geçiş yapıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…