Çözüldü Corsair Void Elite Equalizer ayarı Windows 11 22H2'de çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Merhaba, bugün Corsair Void Elite Wireless modelini edindim. Ancak bilgisayara takıp çalıştırdığımda equalizer ve 7.1 Surround ses ayarlarının çalışmadığını fark ettim. Basitçe iCUE üzerinde bu düğmelere bastığınızda kulaklık kayıtsız kalıyor, hiçbir ayarı değiştirmiyor. Corsair'ın forumlarında daha detaylı arama yaptım, meğerse sorun kullandığım Windows 11 22H2 sürümünden kaynaklanıyormuş. Ancak sorun şurada başlıyor; Corsair bu sorunu ekim ayında çıkardığı iCUE 4.30.162 sürümüyle çözdüğünü iddia etse de ben bundan daha güncel bir sürüm olan 4.33.138 sürümünü kullanmama rağmen bu sorunu hala yaşıyorum. Sizce bu sorunu çözmemin mantıklı bir yolu var mıdır? 4.30.162 sürümünü kurmak istedim ama onu da internette hiçbir yerde bulamadım. Önerilerinizi bekliyorum. İyi Sosyaller.

4.30.162 sürümünü kurunca sorun çözüldü, indirme bağlantısı: http://downloads.corsair.com/Files/CUE/iCUESetup_4.30.162_release.msi
p.s: bağlantıdaki rakamları değiştirerek geriye dönük tüm iCUE sürümlerini indirebiliyorsunuz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı