Corsair Void Elite kulaklık alınır mı?

ThePeynir

Hectopat
Merhaba Corsair Void Elite Surround kulaklık 1.135 TL'ye alınır mı? Eğer kullanan varsa tavsiye eder mi veya o fiyata başka önerebileceğiniz kulaklık var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şahsen ben önermem.Düzgün EQ ayarının bulunması çok zor. Kendi profilleri çok alakasız (profilleri yapan arkadaş hiç test etmemiş herhalde). Bir nebze fps oyunları için idare eden bir EQ ayarı buldum ama müzik için hala bir ayar bulabilmiş değilim sesler çok dengesiz.Ayrıca %90 dipses,cızırtı problemiyle geliyor ürün. Blackshark V2 X önerebilirim o fiyata.

Şahsen ben önermem.Düzgün EQ ayarının bulunması çok zor. Kendi profilleri çok alakasız (profilleri yapan arkadaş hiç test etmemiş herhalde). Bir nebze fps oyunları için idare eden bir EQ ayarı buldum ama müzik için hala bir ayar bulabilmiş değilim sesler çok dengesiz.Ayrıca %90 dipses,cızırtı problemiyle geliyor ürün. Blackshark V2 X önerebiliri
Teşekkürler hocam bugün Razer Battle Bundle / Kulaklık+Mouse+Mousepad Set RZ85-03240100-B3U1 - Game Garaj bu seti aldım kulaklık ve mouse çok güzel çok memnun kaldım iyi ki fikrimi değiştirmişim

Geri
Yukarı