Corsair Void Elite vs Gamepower Kizaru

Daha fazla  
Selam iyi akşamlar herkese iyi Sosyaller. İki kulaklık arasında kaldım. Valorant, CS:GO tarzı oyunlar oynuyorum ve sıklıkla müzik dinliyorum mikrofon kalitesi de benim için çok önemli hangisini önerebilirsiniz bilgisi olan veyahut kullanmış arkadaşlar varsa fikirlerini bekliyorum. Bu bütçede farklı kulaklık fikirlerine de açığım.

Gamepower önermem crosair daha iyi marka.

Corsair Void Elite kullanıyorum PUBG oynarken, normalde önermezdim ama sanırım bu ay bir güncelleme gelmiş kulaklık çok iyi geliyor şu an rahatlık olarak Gamepower'dan rahat olduğundan eminim.

Ses kartı yok güzel bir kulaklık değil. V2 modeli deseydiniz o çok güzel ama V2 X dümdüz boş bir kulaklık sadece adı Razer.

V2 daha pahalı değil mi o fiyat için X var sadece. He bide arkadaşın dediklerinde ses kartı var mı bilmiyorum yoksa V2 X sanki daha mantıklı.

Hocam iki kulaklıkta şu an da 800 900 arası geziyor
Ben Stinger Core önerebilirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

V2 daha pahalı değil mi o fiyat için X var sadece. He bir de arkadaşın dediklerinde ses kartı var mı bilmiyorum yoksa V2 X sanki daha mantıklı.

Void Elite'de var hocam V2 X kullandım sırf bende Razer diyerek almıştım düz telefon kulaklığı gibi ses kasmak için en ufak avantajı yok. Void Elite öyle değil ses kasmanın en zor olduğu oyun PUBG'dir onda bile çok iyi şu an. Sadece iyi EQ ayarını tutturmak gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı