Corsair Void Elite Wireless vs Logitech G535

Açıkçası USB versiyonundan son derece memnunum ama Wireless konusunda yorum yapmamam daha iyi olur.

Corsair'de kronik sorunlar olduğu için SteelSeries 7+ aldım bulaşma bence forumları araştır sorunu tam olarak hatırlamıyorum şu an.

Yanlış bilgi vermeyin hocam. İade edemez kullanır ise. Hijyen sınıfında bir ürün.

Benim kulaklığımı iade etmiştim bozulduğu için olabilir mi yoksa yanlışınız mı var hocam?

Benim kulaklığımı iade etmiştim bozulduğu için olabilir mi yoksa yanlışınız mı var hocam?

Bozuk olduğu için olabilir. Hijyen kategorisindeki birçok ürün iade alınmıyor.

Abartıldığı kadar kötü değil Corsair. Diğer kulaklığı hiç bilmiyorum ama ben mikrofon dışında eksi yanı olduğunu söyleyemem. Dip ses sorunu yaşamazsanız kullanabilirsiniz.

Logitech'in sevmediğim tek ekipmanı kulaklıkları bulaşmamak daha iyi.

Bende G535 kullanıyorum hocam sesi az gerçekten ama şöyle bir şeyde var kablosuz ve hafif bir kulaklık için yeterli düzeyden ben daha çok film ve müzik dinlerken takıyorum onun haricinden kulak içi favorim.

Bende G535 kullanıyorum hocam sesi az gerçekten ama şöyle bir şeyde var kablosuz ve hafif bir kulaklık için yeterli düzeyden ben daha çok film ve müzik dinlerken takıyorum onun haricinden kulak içi favorim.
Hocam oyunlarda nasıl?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…