Corsair Void kulaklık çeşitleri ve farkları

Merhaba. :)

Kasım'da Amazon üzerinden yaklaşık 40$ Corsair Void RGB USB getirttim.

Kargoyu Türkiye'ye kadar I - Parcel, Türkiye'den evinize ise Yurtiçi Kargo getiriyor. Yani sizin birşey yapmanıza gerek yok.

Başka sorularınız varsa, alabilirim.

Bu da inceleme konum; [Alındı] Corsair Void RGB USB Oyuncu Kulaklığı İncelemesi

Teşekkür ederim cevabınız için, 2 gün geçti aradan ve şöyle bir karar verdim, yani kararım kökten değişti, idarelik bir kulaklık aldım, 220 TL'ye Kingston HyperX Cloud Core aldım elime ulaştı, bu kulaklıkla çok idare etmeyi düşünmüyorum çünkü iyi bir kulaklık ancak tam Pro seviye değil, şimdi paramı toplayıp Razer Tiamat 7.1 alacağım, söylediklerine göre gerçek 7.1 deneyimini şu an en iyi veren kulaklık o. 950 TL gibi bir fiyata bulmak mümkünmüş Türkiye'de, Amazon'dan getirirsem daha iyi olacak. Yani Aslında Corsair Void alacaktım kesin karar vermiştim ancak dedim ki "Madem Amazon'dan alıyorum bari daha pahalı ürün alayım"

Beni eski Technopat okuları da bilirler ben genelde 200 TL'lik bir ürünü almak için konu açarım, konu kapandığında 1000 TL'lik ürün almış olurum. :D

Bu da elime ulaşan Cloud Core kulaklığın fotoğrafı. :) @ibrahim zdemir @Jira

kull.jpg

O yüzden Corsair Void ile tamamen alakam kesildi şu an, size sadece Amazon alışverişiniz hakkında bir takım sorularım olacak.

Amazon'dan alışveriş %100 güvenilir midir? Getirteceğim kulaklık kaç TL olursa olsun gümrükte sorun çıkartmaz değil mi?

Bir de Amazon.de sitesinden alışveriş yaptınız sanırım, yani Amazon.com değil.

Amazon'dan alışveriş %100 güvenilir midir? Getirteceğim kulaklık kaç TL olursa olsun gümrükte sorun çıkartmaz değil mi?

Gümrükten sorun çıkmaz. ''Ship and Sold by Amazon'' yazan tüm ürünlerde; ürün, kapınıza gelene kadar Amazon sorumluluğundadır.

Gümrükte takılma, hasar vb. durumlarda Amazon sorumluluğu alır.

Bir de Amazon.de sitesinden alışveriş yaptınız sanırım, yani Amazon.com değil.

Amazon.com'dan yaptım. Ben, kargoyu ücretsiz yapmıştım, ilk alışverişimi bahane ederek. Bu nedenle .com üzerinden yaptım.

Ama .de üzerinden de yapılabilir.

Bu arada monitörünüz nedir?

Gümrükten sorun çıkmaz. ''Ship and Sold by Amazon'' yazan tüm ürünlerde; ürün, kapınıza gelene kadar Amazon sorumluluğundadır.

Gümrükte takılma, hasar vb. durumlarda Amazon sorumluluğu alır.

Amazon.com'dan yaptım. Ben, kargoyu ücretsiz yapmıştım, ilk alışverişimi bahane ederek. Bu nedenle .com üzerinden yaptım.

Ama .de üzerinden de yapılabilir.

Bu arada monitörünüz nedir?

Teşekkürler cevap için, monitörüm ASUS VG248QE model.

Razer Tiamat hakkındaki görüşünüz nedir? Siz olsanız alır mıydınız bu kulaklığı bu fiyata?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı