Corsair Void PRO Wireless Alınır mı?

ismail42060

Kilopat
Yer
Konya
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni kulaklık alacağımda eski kulaklığım Cloud 2. Aklımda Corsair Void PRO Wireless var. 730 TL başka kulaklık ne önerirsiniz? Hyperx asla almam. Arctis 7 var, o 1000 TL. Onu da alamam. Anakartım MSI Z170A M5. Ses kartı iyi. Oyun için kullanacağım. Müzik için değil başka ne önerirsiniz?

Acaba şu anda ne kullanıyorsunuz ben de yeni kulaklık alacağım ve void pro wireless ile cloud 2 arasında kaldım yardım ederseniz sevinirim.
Hocam daha yeni görüyorum mesajınızı görüyorum hs70 aldım 1 yıl kullandım garantiden pro modeli ile değişti bunu da tekrar göndereceğim hs 70 ile pro arasında bir fark hissetmedim sadece ses yükseltme tekerleği daha düzgün olmuş galiba çok hatırlamıyorum çok uzaktan çekmiyor eskisi kadar oyun oyanamadığımdan ve rekabetçi oyunlarını bıraktığım için oyun için pek birşey diyemeyeceğim hs 70 pro mu cloud 2 mi dersen hs 70 pro derim ama güncel fiyatlar hakkında bilgim yok yeni model kulaklılar hakında da bilgim yok piyasada daha düzgün kulaklılar çıkmış olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı