Corsair Void RGB Elite vs Elite Surround

HyperX yazıyor sağ üstte. HyperX olmuyor mu? Ben öyle biliyorum.

Ben de tam onu düşünüyordum. Hocam siz galiba kullanıyorsunuz bu kulaklığı. Düşünceleriniz nasıl? Ne amaçla kullanıyorsunuz? (oyun, müzik, film vs.)
Genel kullanım için yeterli, Cloud Alpha önercektim ama anakart ile tam verim alamazsın büyük ihtimalle.

Bu arada 7.1 kullanma çünkü berbat.

Evet, 7.1 daha kötü yapıyor.

Amazon güvenilirdir, kendisi satıyor zaten. İade etmek vs. isterseniz sorun çıkacağını sanmıyorum.

Anladım, sağ olun. İndirim falan kovalamalı mıyım? Bütçem sıkıntılı durumda çünkü.

Fazla düşmez gibi. Yükselme ihtimali var eğer dolar yükselirse. Yılbaşında belki indirime girebilir.
İşte yılbaşını beklemeyi düşünüyorum bakalım, düşecek diye beklerken daha da artmaz inşallah.
İndirim kovalarsan daha iyi olur, o kulaklık 800 TL'yi hak etmiyor. Yılbaşı indirimlerinde bir nevi düşebilir.
Katılıyorum, gri olan 900₺ bu beni çok şaşırttı. Aşırı saçma neden 100₺ fark var ki? Hayal kırıklığına uğradım ama yapacak bir şey yok. İnşallah yılbaşında indirime girer.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…