Cosmeticar lastik parlatıcı ve jant temizleyicisi alınır mı?

EREN SATAR

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Manisa
10 Ocak'ta paylaş kazan etkinliğinden kazandığım 25TL kupon hesaba eklenecek yani 25TL'ye almış olacağım yorumlarını okudum herkes çok memnun satıcının müşteri memnuniyeti de çok iyi gibi duruyor bu paraya daha iyisi yok gibi sizce de alınır mı? @Handsome Reis
Uygulayacağım jant bu.

1641042077530.png

Hiç daha önce kullanan görmedim bu markayı ama eğer memnun kalan çok ise (yorumlara göre) kullanılıp denenebilir. Alternatif önerim olarak Newmix Nano krem kullanmıştım rahat 10 kullanmalık dayandı köfte lastiğe rağmen. Bir haftaya yakın parlak olmayan, mat, temiz bir yüzey olarak kaldı lastik.
Uyguladıktan hemen sonra, 2 dakika içinde parlaklık gidip mat, dolgun bir siyah oluşurken:
Screenshot_20220101-223007_Gallery.jpg

Evet jant iyi temizlenmemiş farkındayım.
Screenshot_20220101-222943_Gallery.jpg

Bu da 2 hafta sonra. Mevsim yaz iken test ettiğimi ekleyeyim.

Hiç daha önce kullanan görmedim bu markayı ama eğer memnun kalan çok ise (yorumlara göre) kullanılıp denenebilir. Alternatif önerim olarak newmix nano krem kullanmıştım rahat 10 kullanmalık dayandı köfte lastiğe rağmen. Bir haftaya yakın parlak olmayan, mat, temiz bir yüzey olarak kaldı lastik.
Uyguladıktan hemen sonra, 2 dakika içinde parlaklık gidip mat, dolgun bir siyah oluşurken:
Eki Görüntüle 1258425
Evet jant iyi temizlenmemiş farkındayım.
Eki Görüntüle 1258426
Bu da 2 hafta sonra. Mevsim yaz iken test ettiğimi ekleyeyim.

Hocam bahsettiğiniz ürün bu mu kaliteli bir şey olduğu belli.

Sprey olanı da denedim daha kısa sürüyor etkisi. Krem olan daha iyi.

Hocam hazır indirime de girmiş iken kuponla beraber 39TL'ye aldım. Görseldeki detay temizlik yerine 1 adet daha jant temizleyici istedim çok iyi fiyata geldi almayı düşünürseniz bu setin düz 65TL olan fiyatı da çok iyi.

Fiyat çok fazla iddalı. Ürünleri deneyinve yorumlarsanız bilgilenmiş oluruz. :)
Bazen bu kadar da ucuza kaçmamak lazım ucuz oyuncak değiller hele bu kadar da boya takıntılıların arasında.

Fiyat çok fazla iddalı. Ürünleri deneyinve yorumlarsanız bilgilenmiş oluruz. :)
Bazen bu kadar da ucuza kaçmamak lazım ucuz oyuncak değiller hele bu kadar da boya takıntılıların arasında.
Evet hocam inceleme yapacağım.
Yorumlar genel olarak olumlu, bakacağız artık. Ucuz baya.

Yeni konular

Geri
Yukarı