Elektronik Cosorı akıllı Wi-Fi airfryer 2.899 TL

Forumda sizi tanıyorum güvendim bu yüzden sipariş verdim.

Memnun kalırsın fiyatı gerçekten çok iyi ürünün kalitesine ve hacmine göre. İçindeki sepeti ve tabanı da 10-20 kere yıkamışımdır bulaşık makinesinde dayanıklı ürün.

Tekrar baktım 24 Temmuz'da 2600 TL'ye almışım dolar o vakit 26-27 liraydı. Şu hali daha da f/p olmuş.

Alınır 10 numara yemek yapılıyor.

Diğeri ile aynı galiba sadece kırmızı rengi 700 liraya yakın fark var arasında buna da bakabilirsiniz aynı serimi emin değilim
Amazon

Bugün anneanneme de aldırdım aynı üründen fakat 3350TL olmuş. Tekrardan teşekkürler.

Bugün anneanneme de aldırdım aynı üründen fakat 3350TL olmuş. Tekrardan teşekkürler.
Keşke akıllı cihaz olmayanını alsaydınız. Teyzemizin akıllı telefon vs. ile arası yoksa zaten manuel kullananacaktır. Onun fiyatı 2700 civarı falandı.

@cinar_yasarrr tekrar indirime girdi. Eğer pahalıya aldıysanız amazonla bir iletişime geçtin. Alınan ürün indirime girerse aradaki farkı iade ettiklerini söylüyorlardı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…