Cougar AiO Sıvı Soğutma Aqua 360 VS Corsair H150

Kastanbolu

Kilopat
Merhaba, bu ikisinden hangisini tercih etmemi önerirsiniz?
Bana görsel olarak daha güzel geldi. H150 lakin performans açısından fark varsa belirgin tercih etmeyeceğim.

H150i serisini kullanmıştım. ML fan var çok daha iyi tabii ama sesi biraz daha fazla. H150'nin Cougar'dan çok daha iyi oldugunu düşünüyorum. Corsair sıvı soğutma da çok kaliteli ve çok memnun kullanıcılara sahip.

Arada bir fark yok ya. Benim MSI tercih etme sebebim kasadan anakarta anakarttan ekran kartına sıvı soğutmaya kadar her şey MSI :)

Hangi işlemci için kullanacaksın?

H150i serisini kullanmıştım. ML fan var çok daha iyi tabii ama sesi biraz daha fazla. H150'nin Cougar'dan çok daha iyi oldugunu düşünüyorum. Corsair sıvı soğutma da çok kaliteli ve çok memnun kullanıcılara sahip.

Arada bir fark yok ya. Benim MSI tercih etme sebebim kasadan anakarta anakarttan ekran kartına sıvı soğutmaya kadar her şey MSI :)

Hangi işlemci için kullanacaksın?

7600 için kullanacağım.
Görüntüsü çok hoşuma gitti elimden geldiğinde ARGB RGB ışıklar yapacağım kasaya.
Artics 360ML vardı üst tarafa monte olmuyor çok büyük ve RGB diye onu satacağım.
Bu Corsair'i almayı düşünüyorum o yüzden.

Dostum umarım geç kalmamışımdır, kesinlikle cougar 360 düşünme.
Gamegarajdan sistem topladım ve bu sıvı soğutucuyu öneri üzerine koydum. Gerçekten de daha önce cougar kullanıp çok memnun olan arkadaşlarım var, bu yüzden güvendim. 1 sene olmadı bilgisayarı alalı 11. aydayım ve sistem boştayken 95 100 derecelere varmaya başlayınca anladım bir sorun olduğunu. Teknik servise gittiğimde sıvı soğutucunuz ne dediler, cougar 360mm diyince, tamam o zaman sorun bundadır dediler direkt. Cougarın özellikle 360mm sıvı soğutmalarında kronik bir arıza varmış. Direkt parça değişimi öneriyorlar.

Dostum umarım geç kalmamışımdır, kesinlikle Cougar 360 düşünme.
GameGaraj'dan sistem topladım ve bu sıvı soğutucuyu öneri üzerine koydum. Gerçekten de daha önce Cougar kullanıp çok memnun olan arkadaşlarım var, bu yüzden güvendim. 1 sene olmadı bilgisayarı alalı 11. aydayım ve sistem boştayken 95 100 derecelere varmaya başlayınca anladım bir sorun olduğunu. Teknik servise gittiğimde sıvı soğutucunuz ne dediler, Cougar 360mm deyince, tamam o zaman sorun bundadır dediler direkt. Cougar'ın özellikle 360mm sıvı soğutmalarında kronik bir arıza varmış. Direkt parça değişimi öneriyorlar.

Corsair H150 aldım montaj nasıl yapayım altında ki macunu sileyim mi soğutucunun? Benim macunumu sureyim islemciye.

Yeni konular

Geri
Yukarı