Cougar CMX700 700W PSU alınır mı?

Bu fiyata daha iyi marka ve model alabilirsiniz. PSU alırken mutlaka iyi bir marka ve en kötü 80+ Bronze sertifikalarına sahip olduğundan emin olun. 10 lira eksik verip aldığınız bir PSU 10 bin liralık sisteminizi çöpe çevirir.

Marka iyi fakat modeli bilmiyorum. Bütçeniz nedir? Yarı fiyatına kalite bir 700W alabilirsiniz.

Bu fiyata daha iyi marka ve model alabilirsiniz. PSU alırken mutlaka iyi bir marka ve en kötü 80+ Bronze sertifikalarına sahip olduğundan emin olun. 10 lira eksik verip aldığınız bir PSU 10 bin liralık sisteminizi çöpe çevirir.
Dostum bir kaç konuda gördüm iyi markaları araştırmadan kötü olduğu iddia ediyorsun. Lütfen biraz araştırma yap. Cougar markası gayet kaliteli bir marka.

80+ sertifikasının sistemi çöpe çevirmesiyle ilgisi yok verimliliği gösterir. Yüksek voltaj, yüksek akım vb. sertifikalarının olması gerekli.

Marka iyi fakat modeli bilmiyorum. Bütçeniz nedir? Yarı fiyatına kalite bir 700W alabilirsiniz.

İki farklı Cougar markası var diye biliyorum. Birisi Frisby menşeili diğeri ise kaliteli bir marka olarak geçiyor. Aydınlatır mısınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı