Cougar gemini S RGB hava akışı nasıl arttırılır?

keny0u

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba aşağıdaki linkteki kasaya sahibim,
Ek olarak da üst kısma 3X RGB fan taktım, kasamın hava akışı nasıldır? İşlemci R5 2600 kullanıyorum 70 75 derece falan görüyorum Valorant'ta.
Ekran kartım ise RX 5500 XT 4 GB, o da aynı civarlarda geziniyor. Sizce nereye takmalıyım fanları yoksa olduğu gibi kalmalı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba aşağıdaki linkteki kasaya sahibim,
Ek olarak da üst kısma 3X RGB fan taktım, kasamın hava akışı nasıldır? İşlemci R5 2600 kullanıyorum 70 75 derece falan görüyorum Valorant'ta.
Ekran kartım ise RX 5500 XT 4 GB, o da aynı civarlarda geziniyor. Sizce nereye takmalıyım fanları yoksa olduğu gibi kalmalı mı?

Açıkçası sıcaklıklar gayet normal olduğu gibi bırakın bence. 80-85 dereceye kadar sorun yok.

Valorant'ta en düşük ayarlarda Max 180 alıyorum bu normal mi peki? Dün ilk defa drop yedim PC daha 5 aylık.

Valorant'ta en düşük ayarlarda Max 180 alıyorum bu normal mi peki? Dün ilk defa drop yedim PC daha 5 aylık.

Normal bende de R5 2600 ve RX 590 var bende düşükte 130-150 arası alıyorum oyun optimizasyon özürlü. Drop meselesi ise çok geniş bir konu ama çok çok tekrarlanmıyorsa sıkıntı yok.

Geri
Yukarı