Cougar MX350 Mesh 700W 80+ kasa alınır mı?

alix5555

Centipat
Bu kasa indirime girecek tavsiye eder misiniz? Dark Guardian kasa ve High Power 750 Gold dusunuyordum. Biraz daha uyguna geliyor diye aklimi celdi fikrinizi alabilir miyim?

Bu kasa indirime girecek tavsiye eder misiniz? Dark Guardian kasa ve High Power 750 Gold dusunuyordum. Biraz daha uyguna geliyor diye aklimi celdi fikrinizi alabilir miyim?

Kasanın kendisi de güç kaynağı da kaliteli, alınır.

Teşekkürler. 250 300 TL karim oluyor diger 2liye göre. Oradan kalan butcem ile B450M anakartlar yerine Tomahawk Max alirim daha mantikli olur

Aldim arkadaslar. Gecen hafta Pulse 5600 ekran karti almistim bu hafta da kasayi ve apacer RAM aldim yavas yavas toplaniyor sistemim

Aldim arkadaslar. Gecen hafta Pulse 5600 ekran karti almistim bu hafta da kasayi ve apacer RAM aldim yavas yavas toplaniyor sistemim

Kasadan memnun musun? Bir de kart sıcaklığı falan ne durumda tamamladıysan tabii

Kasayi aldim fakat uzun sureli kullanip test edemedim. Hava akisi guzel onde 2 adet fanla geliyor en azindan 1 adet egzoz fan almak sart arka tarafa.

Ben de sipariş verdim de iptal edebilirim o zaman. 1 tane de egzoz fan siparişi vereyim. Sağ olasın. Memnun değilsen söyle, iptal edeyim. şeklinde yazılmalıdır.

Bende siparis verdim de iptal edebilirim o zaman 1 tanede egzoz fan siparisi vereyim sağ olasin memnun degilsen söyle iptal edek .)

Aldin mi bilmiyorum ama 5 gundur kullanıyorum ondeki kendi fanlari cok iyi soguk hava cekiyor arkayada Be Quiet fan aldim 85TL'ye su anlik memnunum. İci de genis ve ferah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…