Counter-Strike 2 - Ankara havası editi nasıl olmuş?

Snowsat

Hectopat
Edit hakkında görüşlerinizi bekliyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bass-Kick'e vuruşları oturtsan bir de loopda olan bir şarkı yerine daha farklı bir şarkı seçsen on numara olurmuş bu haliyle de güzel ancak bunlar olmayınca 2.5dk biraz sıkıyor insanı.

Hocam bass-Kick'e vuruşları oturtsan bir de loopda olan bir şarkı yerine daha farklı bir şarkı seçsen on numara olurmuş bu haliyle de güzel ancak bunlar olmayınca 2.5dk biraz sıkıyor insanı.

Görüşünüz için teşekkür ederim, bir sonra ki projemde dediklerinizi dikkate alacağım.

@Snowsat Güzel güzel. Sadece sprayli değil de one tap atmalı, sarkinin temposuna oturan versiyonunu merakla bekliyorum. Bu şarkı tabii ki işin daha eğlence kısmı ama o potansiyel de yok değil sizde.

Benim edit yaparken örnek aldığım şekil budur, videoyu açıyorsun sonu ne ara geldi belli olmuyor kısa film gibi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…