Counter Strike Global Offensive donuyor

roskevv1907

Hectopat
Yer
Çorlu/TEKİRDAĞ
Oyuna girince ana ekran da hiçbir sıkıntı yok, ama rekabetçi maç arama yerine başlat deyince donuyor, masaüstüne atıyor ve bir daha oyuna giremiyorum donuyor. Çözümü nedir? Silmek zorunda kalacağım. Kaç gündür oynayamıyorum.

Güncelleme geldi geleli donmalar ben de yaşıyorum arkadaşın bilgisayarı 1060 6G 7700K 16 GB ram ve güncelleme gelince lobide bütün ayarları yapmamıza rağmen 20 FPS kalıyor. Optimizasyon ile alakalı bir sorun olabilir.

Donanımınız nedir?
İşletim sisteminiz nedir?
R5 2600 ve RX580 8 GB RAM
Güncelleme geldi geleli donmalar ben de yaşıyorum arkadaşın bilgisayarı 1060 6G 7700K 16 GB ram ve güncelleme gelince lobide bütün ayarları yapmamıza rağmen 20 FPS kalıyor. Optimizasyon ile alakalı bir sorun olabilir.
Ben oyuna giremiyorum ki FPS düşüklüğünü gözlemleyemedim.
Çözümü olan yok mu?

Son düzenleme:
Yeni güncellemeden sonra bende sorunlar çıktı. Mesela FPS'im 10-20 den yukarı çıkmıyor(en düşük ayarlarda bile). Ve Counter Strike Global Offensive'de Klavyeden 1 kere a ve d tuşlarına basıyorum, 1 kere a ya 3 kere d ye basıyor felan klavyemi doğru dürüst algılayamıyor.Bazı insanlarda bu yaşanıyor düşük işletim sistemi yüzünden. Güncelleme kalkar veya etkileri gidince düzelir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı