Counter Strike: Global Offensive FPS Sorunu

DeathPhoenix

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben Mustafa,
Benim sorunum başlıktada belirttiğim gibi FPS sorunu. Çok iyi bir sistemim yok fakat sistemimin karşıladığı en fazla FPS'yi almak istiyorum. Bunun için bi çok çözüm denedim fakat hepsinde 60 FPS'yi geçemedim. 60 FPS gayet ideal biliyorum fakat 60'ta kalsa iyi yine durduk yere düşüyor 40, 30. Önerileriniz varsa yorumda belirtirseniz çok makbul geçer.
Herkese İyi Forumlar!

Son düzenleyen: Moderatör:
@Recep Baltaş Tabiki hocam resim koymayı unutmuşum :) Sistem gerçekten kötü.Yapabilceğimiz birşey varmı hocam? Ekran kartımda Nvivida GeForce 9500 GT.

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    65,5 KB · Görüntüleme: 544
@Recep Baltaş Tabiki hocam resim koymayı unutmuşum :) Sistem gerçekten kötü.Yapabilceğimiz birşey varmı hocam? Ekran kartımda Nvivida GeForce 9500 GT.
Windows Vista mı gördüm orda ? :)

İlk işin Windows 8.1.3 64 bit kurmak olsun, RAM düşük olduğu için 32 bit sürümünüde kurabilirsin. Hatta Windows 10 çıkacak, Windows 10 çıkınca kurarsan çok daha iyi olur.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı