Rehber Counter-Strike nasıl daha iyi oynanır?

Aynısını CS 1.6 için yaparsanız iyi olur hocam.

Hocam CS 1.6'yı sadece surf, bhop için oynuyordum. Eğer bu konularda bir şey isterseniz oyunda nasıl profesyonel olarak bunny ve surf yapılabileceği hakkında bir rehber hazırlayabilirim.

Gerçekten uğraşılmış, elinize sağlık...

Hocam hakkınıza girmek istemem ama herhangi bir yapay zeka motorundan yardım aldınız mı?(chatgpt).Sizin yazdığınızı anlıyorum sadece yapay zekaya danışdınız mı onu merak ediyorum.

Hocam hakkınıza girmek istemem ama herhangi bir yapay zeka motorundan yardım aldınız mı?(ChatGPT).sizin yazdığınızı anlıyorum sadece yapay zekaya danışdınız mı onu merak ediyorum.

Yok hocam aklıma geldi ve 1.30 saat içinde sadece ben hazırladım.

CS:GO'da bunny hopping ve strafe tam işlemiyor, CS 1.6'da sgs, ve bunny ile çok yüksek hızlara çıkabiliyorsun ama Source motorundan kaynaklı CS:GO'da strafe atsanda CS 1.6'daki gibi o hızlara çıkılmıyor
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

16:9dan 4:3 geçinçe ben daha çok vurmuştum onu ekleyebiliriz (varsa tam okumadım goz gezdirdim sadece)

16:9dan 4:3 geçinçe ben daha çok vurmuştum onu ekleyebiliriz (varsa tam okumadım goz gezdirdim sadece)

Maalesef onu eklemedim. Çünkü bazı insanlar bunun 4:3'ün daha iyi olduğunu kabul edemiyor. Alıştığınız çözünürlük daha iyidir diyor. Anlam vermek zor.

CS:GO ilk defa indirirken bu konunun karşıma çıkması sevindirdi Zula'dan sıkıldık artık.

Herhangi bir sıkıntı yaşarsanız buraya yazabilirsiniz yardımcı olurum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…