Counter-Strike OpenGL hatası veriyor

tilki.9

Hectopat
Daha fazla  
Hocalar CS'yi Half-Life yıl dönümünde güncelledikten sonra hiç girmedim girdikten sonra grafik ayarları softwarede çalışıyor ve OpenGL'de açamıyorum önceden bu hata olmuyordu günceledikten sonra başladı nasıl OpenGL'de başlatırız software çok kötü çünkü.

Hocam öyle programlara pek güvenmiyorum zaten PC eski başka çözüm yolu biliyorsanız rica etsem söyleyebilir misiniz?
Hocam güvenmiyorum dediğiniz programı Technopat'ın Youtube kanalında bile kullandıkları veya moderatörlerin burada önerdiği oluyor. Dünya çapında genel bir yazılım. Ve bir çok sorunun çözümüne bu yazılımla köklü temizleme ve temiz Driver kurulumu yapılarak ulaşılıyor.

Hocam güvenmiyorum dediğiniz programı Technopat'ın YouTube kanalında bile kullandıkları veya moderatörlerin burada önerdiği oluyor. Dünya çapında genel bir yazılım. Ve birçok sorunun çözümüne bu yazılımla köklü temizleme ve temiz Driver kurulumu yapılarak ulaşılıyor.

Tamam hocam denerim teşekkürler sonucu yazarım sonra.

Şey bir de nereden indireceğimi yazar mısınız resmi sitesini 😅😅

Şey bir de nereden indireceğimi yazar mısınız resmi sitesini 😅😅

Buradan indirebilirsiniz hocam. Sistemi güvenli modda çalıştırmanıza dair sizi yönlendirecek. Tüm temizleme işlemi bittiğinde güncel Driver kurarak ilerleyebilirsiniz. Windows güncellemelerinizi de yapmanızı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı