Counter Strike Oynarken Takılmalar Oluyor

Ahmet Kocaadam

Hectopat
Yer
Zonguldak
Daha fazla  
Teşekkür ederim :) Bu arada belki bu sorunuma da deva olursunuz :) Windows 8.1'e geçtiğimden beri laptoptan ilk defa bu kadar keyif aldım diyebilirim 10 saniyede kapanıp 15 saniyede açılıyor :) Tabi bazı kullanıcılar bu süreden de memnun değiller her neyse :)

Ben counter strike 1.6 ve counter strike: global offensive çok oynarım sabah akşam neredeyse benim tek sorunum bu 2 oyunda ara ara takılmalar oluyor 3 saniye sonra tekrar aynı yerden devam ediyor hemen internete bakıyorum sorun yok takır takır çalışıyor ama windows 7 de hiç sorun yok acaba bu nedendir?

Sorun çözülürse memnun olurum zulüm oldu artık bu olay :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkür ederim :) Bu arada belki bu sorunuma da deva olursunuz :) Windows 8.1'e geçtiğimden beri laptoptan ilk defa bu kadar keyif aldım diyebilirim 10 saniyede kapanıp 15 saniyede açılıyor :) Tabi bazı kullanıcılar bu süreden de memnun değiller her neyse :)

Ben counter strike 1.6 ve counter strike: global offensive çok oynarım sabah akşam neredeyse benim tek sorunum bu 2 oyunda ara ara takılmalar oluyor 3 saniye sonra tekrar aynı yerden devam ediyor hemen internete bakıyorum sorun yok takır takır çalışıyor ama windows 7 de hiç sorun yok acaba bu nedendir?

Sorun çözülürse memnun olurum zulüm oldu artık bu olay :)
Oyunlar orijinal ise sorun olmaması gerek. Eğer korsan ve cider/wine vb. şekilde portlanmış ise bunu yaşaman doğal.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı