Hediye Counter-Strike: Source Deneme Kuponu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eki Görüntüle 1587683

Bir kazanan talihli, bir de yedek talihli seçtim.
@Birkan şit Hocam çekilişi kazandınız, eğer bana yarım saat içerisinde steam arkadaşlık kodunuzu atmazsanız, ödülü @theumtkyd Hocama vereceğim.

Kontrol etmek isteyenler için link burada: Çekiliş Sonuçları - Kazananı Belirle!
Hocam arkadaşlık kodu ne bilmiyorum. Ama Steam adımı vereyim. RevengeStrike+ gerekirse diye discord da RevengeStrike+ #1818. Siz bana yine de discord üzerinden ulaşın hocam asıl talihli cevap vermezse.

Hocam arkadaşlık kodu ne bilmiyorum. Ama Steam adımı vereyim. RevengeStrike+ gerekirse diye discord da RevengeStrike+ #1818. Siz bana yine de discord üzerinden ulaşın hocam asıl talihli cevap vermezse.
Bir de asıl talihli cevap vermezse benim sürem ne kadar olacak? Rica etsem benim süremi yarın 13.30 a kadar uzatabilir misiniz? Okulum var çünkü 15 dk sonra yatacağım ve 13.30 da geleceğim okuldan.

Bir de asıl talihli cevap vermezse benim sürem ne kadar olacak? Rica etsem benim süremi yarın 13.30 a kadar uzatabilir misiniz? Okulum var çünkü 15 dk sonra yatacağım ve 13.30 da geleceğim okuldan.
Hocam asıl talihlinin süresinin dolmasına 4 dakika kaldı, eğer cevap vermezse size discord üzerinden ulaşayım. Maalesef süreyi o kadar uzun tutamam, asıl talihli arkadaşa haksızlık olmaması açısından size de yarım saat süre tanımak zorundayım.

Hocam asıl talihlinin süresinin dolmasına 4 dakika kaldı, eğer cevap vermezse size discord üzerinden ulaşayım. Maalesef süreyi o kadar uzun tutamam, asıl talihli arkadaşa haksızlık olmaması açısından size de yarım saat süre tanımak zorundayım.
Tamam hocam sorun yok 5 dakikada falan halledebilirsek sorun olmaz.

Hediyem geldi tekrardan teşekkürler. Buradaki arkadaşlara da kanıt olarak görsel bırakıyorum;
Screenshot_2022-11-28-23-42-58-33_a5f05134355d0c28d0e7113add1d3465.jpg

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı