Cover nasıl olmuş?

Soraka Kajmer

Hectopat
Makaleler
8
Yer
Adana
Daha fazla  
Normalde videoları Instagram'a atıyorum burada biraz kalitesiz çıkmış. Sizler için YouTube'a yğkledim. Yorumlarınızı bekliyorum. :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gitar: Kozmos KTL Telecaster
Ses Kartı: Behringer UMC22
Plugin: Bias FX 2

Cover değil, solo bölümünü çalmışsınız. Alt yapı seviyesi çok düşük olduğundan, zamanlama hatası olup / olmadığını anlayamıyorum. Solo tonunda aşırı gain var. Gain yerine Compressör ve delay tonunuzun daha temiz ve üstte duyulmasını sağlar. Ayrıca +flanger iyi gider.

Cover değil, solo bölümünü çalmışsınız. Altyapı seviyesi çok düşük olduğundan, zamanlama hatası olup / olmadığını anlayamıyorum. Solo tonunda aşırı gain var. Gain yerine Compressör ve delay tonunuzun daha temiz ve üstte duyulmasını sağlar. Ayrıca +flanger iyi gider.

Şahsen flanger pek uymazdı onu tercih etmek yerine drive daha mantıklı geldi. Kullanılan amfi zaten sert tonlar alabilmek için yapılan bir amfi ki orijinal kayıtlarda bile Marshall JCM kullanılıyor. Belki altyapı seviyesi az olmuş olabilir o konuda katılıyorum.

Geri
Yukarı