COVID-19 aşısı yapılmalı mı?

Twitter işte, IQ seviyesi oda sıcaklığına eşit insanlarla dolu bir yer. Bu virüsü aşı olmadan yenmek mümkün olmayacak gibi. Zamanı geldiğinde git aşıyı olmaya.

Sağlık memuru olarak söyleyebilirim ki yatan hastalarım binlerce kez pişman. O duruma düşmektense ve hatta ölmektense aşı olmak daha avantajlı görünüyor.

Aşı olanda ölüyor olmayanda ölüyor bence bu biraz kaderimize kalmış bir olay ama gene de yaptırın aşı olanların yarısı atlatabiliyor, şöyle nacizane güzel bir video bırakmak istiyorum aşı olayının özeti olarak;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Senin mantığına göre ilaç almayalım o zaman hiçbir zaman. Sonuç olarak ilaç alan da ölüyor almayan da. Bu kadar düz mantık birsini ilk defa görüyorum.

Senin mantığına göre ilaç almayalım o zaman hiçbir zaman. Sonuç olarak ilaç alan da ölüyor almayan da. Bu kadar düz mantık birsini ilk defa görüyorum.
Neden hemen aşıyı savunmaya geçtin ki? Ben zaten aşı oldum. Karşı değilim ama olaya mantıklı bakalım lütfen, tamam aşı atlatıyor hastalığı. Aşının ölme oranını azalttığı görülüyor ama aşı oldun ölmeyeceksin diye bir şey yok. Her şey kaderine kalmış bir olay yukarıda attığım rahmetli Kemal Sunal'ın videosu aşı olaylarının tamamen gerçeksel özeti en fazla aşı korumazsa ölürüz kaderimiz böyleyse.

Yakın zamanda BioNTech aşısı üzerinde çok kapsamlı bir çalışma yayınlandı. Bu çalışmanın sonuçlarına bakabilirsiniz. Belki karar vermenizi kolaylaştırabilir. Bu çalışma hakkında yazılan bir makalenin linki bırakıyorum aşağıya.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…