COVID-19 hakkında konuşalım

Korasprin her gün 1 adet içsinler, kanı sulandırıp normal seviyesine getiriyor. (normalde de günde 75 mg tüketilmesi sağlıklıymış)

İlacı az içmişler, biz hiç içmedik.

Kekik otu kaynatıp içtik,
C vitamini, D vitamini, demir.
Kozalak şurubu.
Havuç.

Tarzı sağlıklı beslendik.

Coronayı atlattığımızda ciğerde çok ufak nokta vardı, ilaç içmediğimiz halde düzeldik.
Geçmiş olsun. Hangi ilaçları kullanıyorlar?

Favicovir zatürre ilacı, aynı zamanda herkese aynı etkiyi etmez hiçbir ilaç. Benim çevremde 3 kişi öldü, üçü de corona ilacı kullanıp kalp krizinden öldü.

Ben corona ilk çıktığında kafayı yiyecek kadar araştırma yaptım.

Alman profesörün biri "yanlış tedaviden ölüyor insanlar" demişti.

Ekstra bir hastalık yoksa bu hastalık öldürmüyor tedavi öldürüyor.

Benim testim negatif cıkmıstı gidip ilk gün yaptırdım. Şu an 5.gündeyim carsamba
Sabah öksürük baslamıstı hafif iyiydim ama gün içi aksam üzeri ders calısıyordum tuvalete gidecektim bacaklarım tutmuyor ağrıyordu halsizdim cok üşümek geldi üstüme hafif atesim var gibiydi. İnternette araştırdım 5,6 günden sonra teste yansıyormus COVID temaslı oldugm için tekrar test yaptırsam mı? Ne zaman yaptırmalıyım.

Hocam yaptırmanızı tavsiye ederim.

Tamam hocam üstümde hırka ve doğalgaz yanmasına rağmen üsüyorum sıcak su torbası ve ıhlamur yaptım.

Hocam büyük ihtimal ateşiniz var COVID belirtileri gösteriyorsunuz bence bekletmeden yaptırın testi.

Hocam büyük ihtimal ateşiniz var COVID belirtileri gösteriyorsunuz bence bekletmeden yaptırın testi.

Elimle ellediğimde ateşim şu an yok gibi ama üşüme var ve bacaklarımda sızlama hissediyorum kesik kesik de öksürük.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…