COVID19'un akciğere inmesi ne demektir?

Emyr

Hectopat
Iyi akşamlar, babamın COVID19 testi pozitif çıktı geçen hafta şu aralar nefes almada sorun yaşıyordu bugün ciğer röntgeni çekilince virüsün ciğerlerine indiğini öğrendik bunun anlamı nedir ve atlatılabilir bir şey mi?

Ciğerlerin COVID ile enfekte olması demek eğer kendine iyi bakarsa tabii ki de atlatabilir bu arada geçmiş olsun😔

Atlatabilir gayet saygıdeğer kardeşim korkma.
Benimde ciğerlerime indi. Bol C vitamini aldım. Ayrıca doktor tavsiyesiyle kan sulandırıcı kullandım (Doktora sormadan kullanmayın)
Karantina süresi bittikten sonra göğüs hastalıklarına gittim. Şikayetim tam olarak geçmemişti ara ara tıkanıyordum. Antibiyotik verdi, bir hafta kullandıktan sonra ciğerlerimden tamamen attım.

Son düzenleme:
Çok teşekkürler cevap verenlere inşallah iyileşir.
Atlatabilir gayet saygıdeğer kardeşim korkma.
Benim de ciğerlerime indi. Bol C vitamini aldım. Ayrıca doktor tavsiyesiyle kan sulandırıcı kullandım (doktora sormadan kullanmayın)
Karantina süresi bittikten sonra göğüs hastalıklarına gittim. Şikayetim tam olarak geçmemişti ara ara tıkanıyordum. Antibiyotik verdi, bir hafta kullandıktan sonra ciğerlerimden tamamen attım.

Çok teşekkürler nasıl ifade edebiliceğimi bilmiyorum çok teşekkürler.

Benim de ciğerlerime inmişti.4 Ay geçti Allaha şükür sağlıklıyım hiçbir sorunum yok sadece ilk 2 hafta Nefes Alış ve Verişte zorlanmıştım

Yeni konular

Geri
Yukarı