Cpu %100 Çalışma Sorunu

ali kozan

Hectopat
Daha fazla  
Windows 8.1 kullanıyorum. Bilgisayarda işlem yapmazsam 3 dakika sonra %100 işlemci kullanılmaya başlıyor. Aida64 ile kontrol ettim. İşlemcim i7 4700hq. Antivirüs programı kullanmıyorum. Kişisel bilgi bulundurmadığımdan sadece bilgisayar performansını düşüren bir virüs bulaşırsa görev yöneticisinden ismini bulup araştırma yapar silerdim. İşin ilginç tarafı görev yöneticisini açtığımda işlemci kullanımı olmuyor.
7 yıldır karşılaştığım en ilginç durum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Muhtemelen, dgen.exe virüsü bulaşmıştır. Malwarabytes ile bilgisayarınızı taratın.

Son düzenleme:
Teşekkürler. Bir saat sonra deniyeceğim yazdıklarınızı. Bende coin üreten virüslerdendir diye düşündüm ilk anda ama 3 dakika işlem yapmayınca başlaması ve görev yöneticisi açıkken başlamaması çok şaşırttı. Virüs çıkarsa yazana tebriklerimi sunmak isterim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Malwarabytes sorunu çözdü teşekkürler arkadaşlar yalnız söylemeden geçemiycem imleç dahil bilgisayara hiç dokunmadığınızda 3 dakika sonra başlama %100 cpu kullanma , imleci hareket ettirdiğiniz anda durma ve görev yöneticisi açıkken çalışmama özellikleriyle bende birinci sırayı aldı bu Malwara yaratıcı bir çalışma olmuş ;)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı