CPU arızası

Erdemir42

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar 4-5 aydır PC topluyordum en son ekran kartını da alarak sistemi topladım bugün ekran kartı geldi gerekli kablolamayı da yaptıktan sonra gücü verdim fakat monitöre görüntü gelmedi. Biraz inceledim ve anakart üzerinde CPU LED'inin yandığını gördüm. BIOS pili RAM gibi şeyleri çıkart tak yaptım ama bir çözüm bulamadım. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirler mi? ( bütün parçalar sıfırdır)

BIOS güncel olmayabilir. İşlemci ve anakart nedir?

İşlemci AMD Ryzen 5 5600X anakart MSI X570 unify. Anakart üzerinde BIOS tuşu var bastım ışıkları yanıp söndü ama sonuç değişmedi görüntü alamadığım içinde bir şey yapamıyorum.
Sistem özellikleri ne ve soğutucuyu iyi taktığınızdan emin olun anakartın ek güç pin girişleri varsa onlara bakın takılımı.

AMD Ryzen 5 5600X işlemci. MSI X570 unify anakart MSI AMD Radeon 5500XT Mech 4 GB ekran kartı. MSI CoreLiquid 240r sıvı soğutucu MSI Optix 27CQ2 monitör Samsung 970 EVO Plus SSD G.Skill 3200 MHz CL16 16 GB RAM. Sharkonn 750W 80+Plus Gold yarı modüler güç kaynağı.
İşlemci AMD Ryzen 5 5600X anakart MSI X570 unify. Anakart üzerinde BIOS tuşu var bastım ışıkları yanıp söndü ama sonuç değişmedi görüntü alamadığım içinde bir şey yapamıyorum.

AMD Ryzen 5 5600X işlemci. MSI X570 unify anakart MSI AMD Radeon 5500XT Mech 4 GB ekran kartı. MSI CoreLiquid 240r sıvı soğutucu MSI Optix 27CQ2 monitör Samsung 970 EVO Plus SSD G.Skill 3200 MHz CL16 16 GB RAM. Sharkonn 750W 80+Plus Gold yarı modüler güç kaynağı.
Anakart 8+8 pinlere sahip her ikisi de takılı

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı