CPU Fan Önerisi

Lemi Galip

Megapat
Makaleler
1
Yer
Nevşehir Merkez
Arkadaşlar AMD Ryzen 2600X stock fan ile boşta 58 derece. Dedim yanlış mı taktım? Termal macun yeniledim ve taktim sonuç yine hüsran. Aldığıma pişmanım şu an iade şansım olsa iade edeceğim. Kasam mAtx ona göre bi soğutucu önerisi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Muhtemelen kasandan dolayı bu sorunu yaşıyorsun, tahminim sirkülasyon sorunu. Bu sorunu çözebilmen için de hava soğutma yerine sıvı soğutma alman gerekir.
Kasamı daha önceki sistemimde de kullanıyorum akasa fan ile bosta 28 oyunda 55di bi sorun yaşamamıştım. Ryzen stock fan yaramıyor.
Bütçen ne kadar? Sıvı soğutma mı hava soğutma mı?
Ban yediğimden cevap veremedim. Daha önce sistemimde akasa kullanmıştım şuan akasa venom sipariş ettim. Sıvı sığınmaları araştırdım tek radyatorlulerde baya sorun olmus

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoya bir bakın derim.
Hocam akasa venom aldim daha önce kullandım çok memnun olduğum bi marka baktım gene aynı kasayida değişeceğim arkadaşlar dediği için. Sharkoon tg5 kasa düşünüyorum onada.

Hocam akasa venom aldim daha önce kullandım çok memnun olduğum bi marka baktım gene aynı kasayida değişeceğim arkadaşlar dediği için. Sharkoon tg5 kasa düşünüyorum onada.

Tabiki hava sirkülasyonu da önemli. Çok markaya takılmayın bence sonuçta olay ısı borusu fanın büyüklüğü ve termal macun olduğu için sadece alırken dikkat etmenizi öneririm.

Sonuçta her fan dönüyor [emoji3]

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı