CPU kullanımı 100 GPU 0-20-30

Arkadaşlar bu konuda kaç forumda kaç konu oluşturdum bilmiyorum. Ama illallah ettim kimse cevap yazmıyor. Sorun fotoğrafta göründüğü gibi.
Fan temizliği yaptım, BIOS güncel, Driver'ler kurulu, CS:GO'da bile 20-30 FPS. Ayarları düşüğe çekiyorum, çözünürlük düşürüyorum, bir şey değişmiyor. Call of Duty world at war bile kasıyor. Ayarları değiştirmem bir şey değiştirmiyor. Sıcaklık değeri 60-70-75 civarı dolanıyor. HP Notebook - 15-db0001nt Ürün Özellikleri | HP® Müşteri Desteği cihaz bu. Overclock falan yapmam gerekiyorsa yapmayı bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• IMG_20200501_234716.jpg
    IMG_20200501_234716.jpg
    1,2 MB · Görüntüleme: 85
  • IMG_20200426_191503.jpg
    IMG_20200426_191503.jpg
    1,4 MB · Görüntüleme: 63
Pil ikonuna sağ tıklayın güç seçeneklerine basın eğer yüksek performansta değilse yüksek performansı seçin.

Hocam öyle bir seçenek bulamadım
Temizliği yaptıktan sonra herşeyi yerine doğru taktığınızdan emin misiniz? CPU'yu kullanan şey sistem kesintileri olarak görünüyor. (Temiz kurulum denediniz mi?)
Daha yeni yaptım hocam her şeyi yerine doğru taktım
Bazı zararlı yazılımlar da %100 işlemci kullanımına sebep olabilyor. Malwarebytes, AdwCleaner ve Kaspersky üçlüsü ile tarama yapın. Ardından buradaki işlemleri uygulayın: Temel Sistem Bakım ve Performans Optimizasyonu Yönergesi - Technopat Sosyal
Tarama yaptım bir sıkıntı çıkmadı ama o işlemleri deneyeyim

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı