CPU ve GPU LoL'de %30'da kalıyor

unreal taken

Femtopat
Daha fazla  
2 gun once bilgisayari formatladim. Butun driverlarimi kurdum. Her şey iyi gidiyorken bugün bir LoL indirip degerlere bakayim dedim. CPU ve GPU kullanimi surekli 30%'da takili kalıyor ve yukarisina cikmiyor. Formattan once boyle bir şey yoktu. PC cok iyi calisiyordu ama formattan sonra 30%'da takilmaya basladilar. Ayrica LoL arka planda acikken GPU bir anda 100% olup normal degere (30%) a donuyor. İlk defa basima geliyor. Yardimci olursaniz cok mutlu olurum.

2 gun once bilgisayari formatladim. Butun driverlarimi kurdum. Her şey iyi gidiyorken bugün bir LoL indirip degerlere bakayim dedim. CPU ve GPU kullanimi surekli 30%'da takili kalıyor ve yukarisina cikmiyor. Formattan once boyle bir şey yoktu. PC cok iyi calisiyordu ama formattan sonra 30%'da takilmaya basladilar. Ayrica LoL arka planda acikken GPU bir anda 100% olup normal degere (30%) a donuyor. İlk defa basima geliyor. Yardimci olursaniz cok mutlu olurum.

Formattan önce %100 kullanıldığına emin misin? LoL'de zaten %100 kullanım olmuyor diye biliyorum donanım iyiyse. Ben de %100 görmedim hiç mesela.

Formattan önce %100 kullanıldığına emin misin? LoL'de zaten %100 kullanım olmuyor diye biliyorum donanım iyiyse. Ben de %100 görmedim hiç mesela.
şoyle, full grafik vsync kapali sinirsiz fpste halen daha gpu 35% islemci 30%de duruyo ve sadece isinmaya basladi. gpu 55 derece islemci 70e cikti. eskiden full dalgalanirdi ama sabit 30% de durmasi hic hosuma gitmedi. bilgisayarimin sadece 40%unu kullanmak hosuma gitmiyor.

Bunu ağır oyunlarda test edin. O zaman %100e yakın kullanım olacaktır.
umarim oyle olur. yarin sekiro indirip full grafiklerde deneyip donus yapcam.

Bunu ağır oyunlarda test edin. O zaman %100e yakın kullanım olacaktır.
bugun sekiro girdim full grafiklere cekip oynamama ragmen islemci halen daha 30%'un ustune cikmiyor ayrica sekirodan ciktigimida bilgisayar kendi kendine drop yemeye basladi bu sorun 1 2 ay once cozulmustu 8 ay surmustu bu sorunu cozmem. pc kendi kendine drop yemeye basliyor ve bunu reset atmadan durduramiyordum. en son uclu prizi degistirerek cozmustum ama galiba halen daha sorun devam ediyor. son care bios menusune girip default settingse cektim ve sorun halen daha devam ediyor islemci 30%'nin uzerine cikmiyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı