Crack program indirdikten sonra internet bağlantısı kesiliyor

Jurass1ck

Centipat
Daha fazla  
Merhaba;

Bilgisayarıma geçen gün CCleaner programını cracklı indirip kurmuştum. Bu programı kurduktan sonra da bilgisayarımı açtığımda artık internetim yavaş çalışmaya başladı. Fakat bilgisayar açıldıktan sonra Wi-Fi adaptörümü tak çıkar yapınca internet normale dönüyor. Sürekli bilgisayarı her açtığımda tak çıkar yapmakta artık bıkkınlık getirdi. Çözümü için internette araştırdım fakat benim sorunumun çözümünü bulamadım. CCleaner programınıda bilgisayardan kaldırdım ama yine sorun aynı şekilde devam ediyor. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Kullandığım Wi-Fi adaptörünün linkide bu: Asus Usb-N10 Nano 150mbps Kablosuz-N Usb Adaptör fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Merhaba;

Bilgisayarıma geçen gün CCleaner programını cracklı indirip kurmuştum. Bu programı kurduktan sonra da bilgisayarımı açtığımda artık internetim yavaş çalışmaya başladı. Fakat bilgisayar açıldıktan sonra Wi-Fi adaptörümü tak çıkar yapınca internet normale dönüyor. Sürekli bilgisayarı her açtığımda tak çıkar yapmakta artık bıkkınlık getirdi. Çözümü için internette araştırdım fakat benim sorunumun çözümünü bulamadım. CCleaner programınıda bilgisayardan kaldırdım ama yine sorun aynı şekilde devam ediyor. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Kullandığım Wi-Fi adaptörünün linkide bu: Asus Usb-N10 Nano 150mbps Kablosuz-N Usb Adaptör fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

CCleaner zaten kullananların neredeyse %99'u falan korsan kullanıyor. Sorun bence İnternet ayarlarınızda.

Merhaba;

Virüs girmiştir muhtemelen. Virüs tarama programlarıyla taratın bir.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    73,3 KB · Görüntüleme: 3
  • Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    73,3 KB · Görüntüleme: 20
Merhaba tarattım dediğiniz gibi hiç virüs bulunmadı ne yapmam gerekiyor acaba yardımcı olurmusunuz

Merhaba tarattım ama herhangi bir virüs bulunmadı.Başka nasıl bir yol izleyebilirim
Pek sanmıyorum ama belki driver'la ilgili bir problem olmuştur. Şu adresten WiFi adaptörünüzün driver'ını indirip kurun. Bilgisayarı yeniden başlatın ve ağa bağlanın.

Daha sonra şu adrese girip bir hız testi yapın:

Bir süre gözlemleyin bakalım. Yine olmazsa adaptörü farklı USB portlarında deneyin. Son çare temiz format atarsınız.

Geri
Yukarı