Crackli sistemi orijinal hale getirmek

Fu-Linn

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Bugün Windows 8.1 kurdum ürün anahtarı almak yerine KMSpico programı ile crackledim. Fakat internette 8.1 Pro'nun ürün anahtarının 25-30TL'ye satıldığını gördüm. Bunu alsam crackli ile ürün anahtarı girilmiş olanın bir farkı olur mu performans kısmında falan? Bir de şu an alsam cracki nasıl iptal edip ürün anahtarı girebilirim? Yardımcı olanlara şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
KMSPico herşeyi bozar. KMSPico kurduysan format atman gerekli. O internette gördüğün anahtarlarda tek kullanımlık. Sadece bir kere kullanabilirsin. Tavsiyem Windows 10 kurup Windows 10 anahtarı satın almanız.

Şimdi yeni format atmıştım bir daha atmak istemiyorum gerçekten Revo'yla kaldırayım mı yoksa format şart mı ?

Hizmetlerden KMS ile ilgili olanları kayıt defteri ile kaldırın. KMS ile ilgili zamanlanmış görevleri iptal edin ve tüm KMS dosyalarını kaldırın. Sonrasında Windows aktivasyon hizmetlerini kapatın, sıfırlayın ve tekrar açın. Dediğim şeylerin nasıl yapılacağını araştırarak bulabilirsiniz. En iyi yöntem de temiz kurulum ile format atmaktır.

İnsanları yanlış bilgilendirmeyin. O anahtarları anakartı değistirmediğiniz sürece kullanabilirsiniz.
Şurda bir bildiğimiz varda konuşuyoruz herhalde. İnsanları yanlış bilgilendirmek gibi bir amacım yok. Durmaplay sitesindeki Windows 10 Proffesional ürünün açıklaması:
*** TEK KULLANIMLIKTIR *** Windows 10 nasıl yükleneceğini bilmiyorsanız "Yardım" sekmesine göz atınız. Windows 10 Professional süresiz'dir. Fakat son kullanma tarihleri Microsoft tarafından bitirilebilir. Herhangi bir son kullanma tarihinin uygulamasının yapılması durumu veya herhangi bir son kullanma tarihi şu an için belirtilmemiştir. Windows 10 Satın alma işleminden sonra OEM CD Key olarak teslim edilmektedir. Win 10 Professional OEM CD Key 32-64 Bit - Türkçe Windows 10. Ev kullanımı içindir. Ticari amaç veya ortamda kullanılamaz. İndirdiğiniz Windows 10 Pro verisyonunu kolayca orjinal hale getirebilirsiniz. Windows 10 şimdiye kadar üretilen en hızlı Windows'tur. En yeni özellikleri ve üst düzey güvenlik güncelleştirme işlemlerini anında yapabilirsiniz. Windows 10 oyunlarda yaşanan aksaklıkları en aza indirger. Format / Fdisk attığınızda fiziksel temizlik yaptığınız için aynı kodu tekrar kullanamazsınız.

Şurda bir bildiğimiz varda konuşuyoruz herhalde. İnsanları yanlış bilgilendirmek gibi bir amacım yok. Durmaplay sitesindeki Windows 10 Proffesional ürünün açıklaması:
Screenshot_20180616-004341.png

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı