Crafting ve base oluşturma temalı FPS veya TPS oyun önerisi

Burak52TR

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
Profesyonel İşsiz
The Forest, Green Hell, Grounded, Satisfactory, Icarus, Subnautica, Planet Crafter ve benzeri gibi bir oyun arıyorum. Bu saydığım oyunları ve aklıma gelmeyen ama bu tarz başka oyunları da tüketip bitirdim. Bir base inşa edip onu geliştirme odaklı izometrik veya 2D olmayan bir oyun tavsiye edebilir misiniz?​

Son düzenleme:
Hocam PVP odaklı "Rust" benzeri birkaç oyun önerebilirim. Deadside, Scum, 7DTD, Miscreated, ARK, DayZ... Şu an aklıma gelen oyunlar bunlar. PVPden hoşlanmıyor iseniz 7DTD, Stranded Deep ve Don't Starve oyunlarına göz atabilirsiniz. Unuttuğum oyunları diğer kullanıcılar tamamlar diye düşünüyorum. Eğer aklıma gelen oyun olursa ekleme yaparım.

Minecraft diyeceğim ama denemişsinizdir hocam illaki.
1.16'dan sonra oynamadım fakat oynadım evet. :D

Hocam PVP odaklı "Rust" benzeri birkaç oyun önerebilirim. Deadside, Scum, 7DTD, Miscreated, ARK, DayZ... Şu an aklıma gelen oyunlar bunlar. PVPden hoşlanmıyor iseniz 7DTD, Stranded Deep ve Don't Starve oyunlarına göz atabilirsiniz. Unuttuğum oyunları diğer kullanıcılar tamamlar diye düşünüyorum. Eğer aklıma gelen oyun olursa ekleme yaparım.

Rust oynadım ama ''Legacy'' versiyonuydu, zombi ayılar vesaire olan. :D PVP odaklı bir oyun istemiyorum.

The Forest, Green Hell, Grounded, Satisfactory, Icarus, Subnautica, Planet Crafter ve benzeri gibi bir oyun arıyorum. Bu saydığım oyunları ve aklıma gelmeyen ama bu tarz başka oyunları da tüketip bitirdim. Bir base inşa edip onu geliştirme odaklı izometrik veya 2D olmayan bir oyun tavsiye edebilir misiniz?​
Pvp istemediğiniz için ilk etapta aklıma bunlar geldi.

- No Man's Sky
- DayZ (çok olmasa da PVE sunucular mevcut tek tük)
- Astroneer
- State of Decay 1-2 (Base'i siz kurmazsınız, sadece lokasyonu alır, geliştirirsiniz)
- Fallout 4
- Raft
- Ark: Survival Evolved
- Stranded Deep
- Minecraft

Pvp istemediğiniz için ilk etapta aklıma bunlar geldi.

- No Man's Sky
- DayZ (çok olmasa da PVE sunucular mevcut tek tük)
- Astroneer
- State of Decay 1-2 (Base'i siz kurmazsınız, sadece lokasyonu alır, geliştirirsiniz)
- Fallout 4
- Raft
- Ark: Survival Evolved
- Stranded Deep
- Minecraft

Astroneer, No Man's Sky, Raft, Stranded Deep oynadım. Fallout 4'ü oynamayı düşünüyorum bayadır fakat her mekana girdiğinde loading olayı beni bir tık uzaklaştırıyor. Anlaşılan bulamayacağım. Son of The Forest'ı beklemeye devam. :D

Senin aradığın oyun Valheim dostum direkt gir oyna. Benim gözüm de en iyi Survival oyundur. Çok zevkliydi her saatinden çok keyif aldım hala güncelleme getiriyorlar.

Geri
Yukarı