Çözüldü Craftrise Alt+Tab yapınca çöküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Gerpio

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, ben Craftrise oynuyorum ancak bazen Alt+Tab yapınca çöküyor. Yani oyun önce donuyor, ardından yavaşlıyor ve daha sonra kendini kapatarak çöküyor. Bunun nasıl çözüldüğünü bilen varsa yazabilir mi?
Cevaplar için teşekkürler.

Çözüm
O Craftrise'nin bir sorunu. Size bir taktik vereyim Alt+Tab yapacağınız zaman F11 basıp oyunu küçük ekrana alın sonra T'ye basarak sohbeti açın mouse gelmeli onunla yanda gözüken boş bir yere tıklayın. Böyle yaptığınızda donmuyor.
Merhaba, ben Craftrise oynuyorum ancak bazen Alt+Tab yapınca çöküyor. Yani oyun önce donuyor, ardından yavaşlıyor ve daha sonra kendini kapatarak çöküyor. Bunun nasıl çözüldüğünü bilen varsa yazabilir mi?
Cevaplar için teşekkürler.
Bunun herkesde olduğunu tahmin ediyorum, Technopat Sosyal'de bununla ilgili birçok konu gördüm.

O Craftrise'nin bir sorunu. Size bir taktik vereyim Alt+Tab yapacağınız zaman F11 basıp oyunu küçük ekrana alın sonra T'ye basarak sohbeti açın mouse gelmeli onunla yanda gözüken boş bir yere tıklayın. Böyle yaptığınızda donmuyor.

Çözüm
Cidden işe tyaradı en küçük kasma bile yok teşekkürler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı