Crazypool ETH nasıl kazılır?

RTX2023

Hectopat
Daha fazla  
1 gün içinde piyasanın fırlamasıyla coinlerde uçtu evde bilgisayarımda boş zamanlarında ETH kazımı yapıyordum ama crazypool ETH daha karlı şu an bunu Windows üzerinden nasıl kazabilirim?

Normalde Gminer ile binance üzerinden kazım yaparken dün ben de crazypool denedim. RTX3070 kullanıyorum henüz günlük kazancı tespit edemedim ancak en karlı olan o görünüyor.

1- Cüzdan sahibi olun ve adresini alın
2- GMiner indirip masaüstüne çıkartın
3- eth.crazypool.org adresinde alt kısma giderek software:Gminer, Server:Eu, Type:TCP, Wallet:Cüzdan adresi, RigName:Kullanıcıadı girip generate edin.
4- Generate edince çıkan kodu kopyalayın
5- Gminer içerisindeki mine_eth.bat dosyasını not defteri ile açarak çıkan kodu buradaki kodlarla komple değiştirip kaydedin
6- mine_eth.bat dosyasına çift tıklayarak çalıştırın
7- eth.crazypool.org adresinde orta kısımda lookup butonu var. cüzdan adresinizi oraya yapıştırıp tıklarsanız gidişatı gözlemlersiniz.
8- Settings kısmı açılır orada payment treshold kısmını 0.01 yapın.

böylece her 0.01 değerine ulaştığında cüzdanınıza ödeme yapılır. Ben böyle anladım olayı :)

Minerstat'da en yüksek crazypool olduğu için ben de katıldım ama 2. günde 7. sıraya düştü. Ben Binance Pool'da kazıyordum. Crazypool günde 0.90 dolar daha fazla veriyor tek kart için diye geçtim ama şu an Binance'den yaklaşık 0.40 dolar daha aşağıda. Hemen de çıkamıyoruz ödeme 0.01 ETH olduğu için.
Arkadaşlar bu konuyu güncel tutalım. Hangi kartla, hangi havuz da ne kadar ödeme alabildiğimizi yazalım. Birbirimize faydamız olsun.
Uzak durun arkadaşlar. Şu an fark 1 adet 6700XT de 1 dolar ı geçti (aşağı yönde).

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ben değer kaybedince kazmayı bırkatım parayı çekmeyede uğraşmadım o yüzden yardımcı olamam parasını çekebilen bi arkadaş varsa yardımcı olabilir yeni konuaçarsanız .

benim bekleyen ödemem 0.01 eth. bundan gas ücretini çıkarttığında min. göndermenin altına düşüyor. bu yüzden mi göndermiyor acaba?

Geri
Yukarı