Elektronik Creative Aurvana Live SE 399₺!

Almayı düşünenler varsa kulaklık şu an 447 TL. Flaş indirimler gelince bayağı düşüyor fiyatı.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240418_200232_Trendyol.png
    294,2 KB · Görüntüleme: 77

Hocam Zero yerine KZ castor aldım, sesi vs. çok güzel ancak kulaklığın silikonları tam oturmuyor. Büyük olanları da taktım ama etki etmedi yeteri kadar. Oturmayınca da bass biraz sönük kalıyor. Bu durumu nasıl çözebilirim?

Ben de sırf bu sebepten dolayı IEM kullanamıyorum. Kulak üstü aldım. Varsa bir yolu biri yazsın. Sanırım kulak yapısı ile alakalı bir durum.

Aftermarket tips alman gerekiyor. Ucuza Tennmak var bellek köpük olarak geçiyor bir çifti 2 ay civarı kullanırsın. Onun dışında başka çözüm yolu yok. Kaliteli bir şeyler almak istersen Sednaearfit xelastec, Dunu SS alabilirsin.

Benim Seeaudio Yume Ultra Kbear 07 ile geldi ve baya iyiler onlarada bakabilirsin. Small boy olan kırmızılardan kullanıyorum.

Ben de sırf bu sebepten dolayı IEM kullanamıyorum. Kulak üstü aldım. Varsa bir yolu biri yazsın. Sanırım kulak yapısı ile alakalı bir durum.
Tamamen kulaklık uçları ile ilgili. Cevabı yazdım.

Genelde KZ ve diğer ucuz IEM'ler maliyet artmasın diye ucuz silikon uçlarla geliyor. Kendinize bir tane kaliteli kulaklık ucu alın ömür boyu kullanın.

Kaliteli uc alınca ne değişecek ki onu anlamadım ben. Kulağım kulaklığı atmaya çalıştığından kulağıma tam oturmuyor ve bu sebeple yeterli izolasyonu sağlanmıyor. Böyle olunca da arkadaşın bahsettiği gibi bas kaybı oluyor çok fazla.

Hocam IEM problemlerinin %99 ı kullandığınız tıpadan kaynaklı. Bendede dediğiniz sorun vardı en küçük olan tıpayı kullanınca dahi atıyordu. Sorunun çözümünü aftermarket tıpa kullanarak çözdüm.

Deneyeceğim. Tavsiyeniz için teşekkürler.

Bendekini PC yüzünden kullanamıyorum. Bağlanıyor bir süre sonra hem 4+1'den hem kulaklıktan ses veriyor. Sorun kulaklıkta değil benim kasada bir türlü çözemedim.

Satıcı arkadaşlar, talep doğrultusunda fiyatını abartmışlar. 400 TL bile bu kulaklık için lüks. 400 TL'den fazla bu kulaklığa vermemenizi tavsiye ediyorum. Kulaklık semi-bas-mid aralığında. Kullanmasanızda olur ayarında. Oğlum bu kulaklığı sevdi ama "tiz" sesleri sevmediğinden dolayı...

Q10'dan 1 tık daha iyi ama kablosuz olduğu için ben Q10 kullanmaya devam ederim.
Q10'dan daha iyi kulaklığınız varsa almanıza gerek yok.
350TL'ye aldım kesinlikle hak ediyor ama 500TL de vermezdim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…