Creative Sound Blaster 5.1 VX ses kalitesi

tobisto

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, geçen haftaya kadar p7h55 anakart kullanıyordum ve onun ses chipseti yeterince besliyordu Samson marka kulaklığımı. Fakât yeni bir anakarta geçtim. MSI b85 G43; kulaklarımı kanattı resmen. Çok kötü bir ses çıkışı var. Creative Sound Blaster 5.1 VX sipariş ettim. Bu benim işimi görür mü yoksa iade etmeli miyim takmadan ? Kötü yorumlar okudum, sormak istedim sizlere.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok kaliteli bir ses sistemi değil. Yani orta sınıf bir anakartın üstündeki ses kartı kadar kalitelidir diyebilirim.
Nasıl yani ? P7H55 gayet yeterliydi, hem güç olarak hem detay olarak. MSI'ın bu yeni kartı felaket, çok kötü ses veriyor. İade edip Asus xonar mı almalıyım ? Ne dersiniz ?

Dostum. Basit bir düz mantık ile gidebiliririz. Link attığın ses kartları 4.1 ve 5.1 ses kartları. Bunların ses yongaları çok kaliteli olmaz. Yani çok kötü de olmaz ama orta sınıf bır oyuncu anakartını geçmez. :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı