Creative Sound Blaster vs. Creative Sound Blaster Audigy RX PCI-e

LockDownTR

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Fizyoterapist-EGM
Merhaba, elimde birkaç kulaklık var,
Corsair HS50 Pro
Void Elite Surround
Cloud Alpha
Jax girişi ile oyun oynamak istiyorum, ses kasmak için daha iyi olduğunu forumlarda okudum, birka. Ses kartı arasında kaldım.
Aslında dün akşam Z SE modelini 1735 liraya sipariş ettim kargo dahil, fakat sonrasında çok daha iyi ses kartları olduğunu öğrendim bana yardımcı olur musunuz? Farklı önerilere açığım, bütçem 2000TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Açık konuşmak gerekirse sadece oyun için istiyorsanız SB G3 bile yeterli olacaktır.
Hocam Void Elit cihazımı kendi ses kartı ile kullanıyorum fakat ses kalitesiz ve oyunlarda ayak sesi kasarken zorlanıyorum, bu yüzden bir ses kartı arayışına girdim artık o kadar kafam yoruldu ki, Asus Rog Strix B550-F anakart alsam direk diye düşündüm, ses kartı iyi diyorlar, kasada değişmek zorunda kalacağım böyle bir durumda ATX anakart olduğu için, bende şuan Gigabyte B550 SD3H var ve ses kartı kulaklıklarımı besleyemiyor diye düşünüyorum.

Hocam Void Elit cihazımı kendi ses kartı ile kullanıyorum fakat ses kalitesiz ve oyunlarda ayak sesi kasarken zorlanıyorum, bu yüzden bir ses kartı arayışına girdim artık o kadar kafam yoruldu ki, Asus Rog Strix B550-F anakart alsam direk diye düşündüm, ses kartı iyi diyorlar, kasada değişmek zorunda kalacağım böyle bir durumda ATX anakart olduğu için, bende şuan Gigabyte B550 SD3H var ve ses kartı kulaklıklarımı besleyemiyor diye düşünüyorum.

Hocam bence o zaman amazon üzerinden Sound Blaster G3 alın geçin. 700-800 civarına satılıyordu en son. Sizi tatmin edecektir.

Geri
Yukarı