Creative Sound Blaster X4 alınır mı?

Sapiensturk

Hectopat
Oyun ve müzik için laptop da ses kartı arıyorum. Amazon.com.tr'de Creative Sound Blaster X4 adında bir cihaz gördüm fiyatı uygun gibi. alınır mı sizce? Aranızda kullanan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Önerebileceginiz bir dac var mı ?
İşin ustası değilim. Ama işin ustalarından Dac'a ütopik paralar harcamanın ses kalitesinde kayda değer bir artış sağlamayacağını öğrendim. Bütçenizi kulaklığa veya amfiye kaydırabilirsiniz.

Bir amatör olarak şu Ugreen USB to 3.5 mm Aux Jack Girişli Harici Ses Kartı : Amazon.com.tr: Bilgisayar

ürün beni oldukça tatmin etti. Ses kalitesindeki bariz artışı hissedebildim. O yüzden verebileceğim tek gerçekçi tavsiye budur.

Ancak daha "profesyonel ürünler istiyorsanız markasının övüldüğünü sıkça gördüğüm için şu ürüne FiiO E10K TC Headphone Amps Portable DAC USB Type-C coaxial 384kHz/32bit (E10K-TC Black) bakmanızı da öneririm.

Araştırmanızı ses özelinde kurulmuş forumlarda yapmanız da size fayda sağlayacaktır.

İşin ustası değilim. Ama işin ustalarından Dac'a ütopik paralar harcamanın ses kalitesinde kayda değer bir artış sağlamayacağını öğrendim. Bütçenizi kulaklığa veya amfiye kaydırabilirsiniz.

Bir amatör olarak şu Ugreen USB to 3.5 mm Aux Jack Girişli Harici Ses Kartı : Amazon.com.tr: Bilgisayar

ürün beni oldukça tatmin etti. Ses kalitesindeki bariz artışı hissedebildim. O yüzden verebileceğim tek gerçekçi tavsiye budur.

Ancak daha "profesyonel ürünler istiyorsanız markasının övüldüğünü sıkça gördüğüm için şu ürüne FiiO E10K TC Headphone Amps Portable DAC USB Type-C coaxial 384kHz/32bit (E10K-TC Black) bakmanızı da öneririm.

Araştırmanızı ses özelinde kurulmuş forumlarda yapmanız da size fayda sağlayacaktır

Araştırmanızı ses özelinde kurulmuş forumlarda yapmanız da size fayda sağlayacaktır.
Tşk ederim baya araştırdım ama güzel bir sonuç bulamadım bende dediğim ürün Türkiyeye göre yarı fiyatına geliyor ondan dikkatimi çekti seenheiser marka kulaklığım var oyunlarda beslemedigi için galiba çok kötü ses veriyor bu yüzden ses kartı baktım ama bu paraları vermektense steelseries nova pro baya övülmüş dackide var içinde onu alabilirim aslında

Geri
Yukarı