Creative X-fi Surround 5.1 USB mi Asus Xonar U5 5.1 USB mi ?

Mert Nalkıran

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Zonguldak
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Yeni bir ses kartı almak istiyorum ve taşınabilirlik açısından USB arabirimli olmasını istiyorum. Alabileceğim bütçe aralığında bu iki ses kartı arasında kaldım. Genelde müzik dinlemek için ve dizüstü bilgisayarıma bağlamak için almak istiyorum. Kulaklıkla dinlemek istediğimizde iki ses kartı arasında çok fark olur mu hangisini tercih etmeliyim ?

CREATIVE X-FI SURROUND 5.1 HARİCİ SES KARTI

Asus Xonar U5 5.1 USB Ses Kartı

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni bir ses kartı almak istiyorum ve taşınabilirlik açısından USB arabirimli olmasını istiyorum. Alabileceğim bütçe aralığında bu iki ses kartı arasında kaldım. Genelde müzik dinlemek için ve dizüstü bilgisayarıma bağlamak için almak istiyorum. Kulaklıkla dinlemek istediğimizde iki ses kartı arasında çok fark olur mu hangisini tercih etmeliyim ?

CREATIVE X-FI SURROUND 5.1 HARİCİ SES KARTI

Asus Xonar U5 5.1 USB Ses Kartı
Kesinlikle Creative almalısın neye dayanarak söylediğimi merak ediyorsan eğer Creative ses üzerine yoğunlaşmış bir firma yani bu konuda ASUS'tan daha iyi olacağını rahatlıkla söyleyebilirim. ;)

Baştan beri bende Creative almayı düşünüyordum zaten fakat Asus'un ses kartları hakkında hiçbir bilgim olmadığı için yinede sorma gereğini hissettim :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı