Crhome ve Edge'den hiçbir siteye ulaşılamıyor

Bu durum internetinizle alâkalı olmuyor mu o hâlde? İnternetiniz kaç Mbps? Diğer cihazlarda da böyle mi? Diğer cihazlarda da böyle ya da değil diyelim, kategori yine de yanlış oluyor. Diğer cihazlarda da internet yavaşsa modemi kapatıp açmayı deneyebilirsiniz. Öyle değilse antivirüs programı ile tarama yapınız.

Servis sağlayıcınız ile görüştünüz mü? Mesela Superonline'da böyle bir yazı mevcut. Sizde kendi servis sağlayıcınızın sitesinden bir kontrol edin, superonline ise hesabım > teknik işlemlerim kısmından kablosuz ağ bağlantımı iyileştir yapabilirsiniz. Telefonunuzun kendi internet bağlantısından girip yapılabiliyor sorun değil. Bazen sorun servis sağlayıcı tarafında oluyor port değişiyorlar düzeliyor.

Bu durum internetinizle alâkalı olmuyor mu o hâlde? İnternetiniz kaç Mbps? Diğer cihazlarda da böyle mi? Diğer cihazlarda da böyle ya da değil diyelim, kategori yine de yanlış oluyor. Diğer cihazlarda da internet yavaşsa modemi kapatıp açmayı deneyebilirsiniz. Öyle değilse antivirüs programı ile tarama yapınız.
24 MBPS. Diğer cihazlar internette gezinebiliyor. Ve virüs yok.
iPv4 veya iPv6 adreslerini 8.8.8.8 ve 8.8.4.4 olarak değiştirebilirsiniz, zamanla düzelen bir sorun.
Nereden değiştiriliyordu?

Ayarlar-Ağ ve İnternet-Wi-Fi- (ağınızın adı)özellikleri- DNS sunucu ataması- el ile girilen olarak ayarlayın- düzenle- iPv4 açın.
Hocam (ağımın adı) özellikleri yok.
Şimdi buldum. iPv4'te açtım, DNS'te girdim sorun devam etmekte...
Youtube geldi şimdi. Bilgisi olan kimse yok mu ya? :(
@Recep Baltaş hocam bilginiz varsa lütfen yardım edin :(
Sorunu bir şekilde çözdüm, yardımcı olan herkese teşekkür ederim <3

Son düzenleme:
Sorunu bir şekilde çözdüm, yardımcı olan herkese teşekkür ederim <3
Kurallar 5. madde:
"Sorununuz çözüldüğünde bunu nasıl çözdüğünüzü yazın. Böylece başkaları aynı konuyu hortlatmaz ve forum forum dolaşmak zorunda kalmaz. "Çözüldü" yazıp çözümü yazmamak ceza nedenidir. Çözümü yazmamak hesabınızın tamamen silinmesine neden olabilir! Technopat Sosyal'de bencil insanlara yer yok, bilgiyi paylaşacaksınız."

Kurallar 5. madde:
"Sorununuz çözüldüğünde bunu nasıl çözdüğünüzü yazın. Böylece başkaları aynı konuyu hortlatmaz ve forum forum dolaşmak zorunda kalmaz. "Çözüldü" yazıp çözümü yazmamak ceza nedenidir. Çözümü yazmamak hesabınızın tamamen silinmesine neden olabilir! Technopat Sosyal'de bencil insanlara yer yok, bilgiyi paylaşacaksınız."
Yok hocam biliyorum bu kuralı. Sadece nasıl yaptığımı bilmiyorum bir anda geldi.

Geri
Yukarı