Critical Ops 1.33 güncellemesi

Loyp

Hectopat
Yer
Bakü
Daha fazla  
Critical Ops oynayanların bildiği üzere geçtiğimiz günlerde 1.33 güncellemesi geldi. Ben şahsen en kötü güncellemelerden biri olduğunu düşünüyorum.
  • Yeni zırh sistemi berbat olmuş.
  • Beğendiğim özelliklerden biri bazı maplerin biraz daha iyileştirilmesi olabilir.
  • Bazı silahlar neredeyse hiç sekmiyor ve gövde kısmından ölmesi için şarjör boşaltmanız lazım sanki.
  • Bunların dışında koşarak vurmak artık imkansız gibi bir şey oldu. Siz güncelleme hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bende eski oyuncularındanım swexia oyuncu adım aktif şekilde de oynuyorum oyunu Spec rankındayım son gelen güncellemeyle MP5 Vector gibi yakın mesafeli silahlar en güçlü silahlara döndü susturucu gelmesi nedeniyle menzilide kuvvetlendi AK-47, sg, pompalı falan kafaya tek atmıyor artık adama 20 mermi atıyorum ölmüyor çok saçma bir güncelleme inşallah değişir bu gidişle rank falan da kalmacak yani.

Bende eski oyunculardanım. 5 senedir oynuyorum yaklaşık böyle saçma güncellemeler görmedim swexia oyun adım tankım Spec aktif olarak da oynuyorum yani son gelen güncellemeyle adam 3 m zıplıyor falan bunu taktik haline getirenler var adam info alıp hemen dönüyor havada falso alıyor sanki 2.olarak ak, sg, AUG vb güçlü silahlar vurmuyor artık MP5, Vector gibi silahlar çok hasar vermeye başladı çok saçma olmuş yani bu şekilde ne olacak bilmiyoruz düzeltilir diye umuyoruz.

Geri
Yukarı