CRU kullandıktan sonra Valorant kasmaya başladı

İşletim sistemi
Windows 10

Wolf Of Sea

Decapat
Daha fazla  
4 Gün önce cru kullanarak monitörü 1080P 75Hz yapmıştım. O günden beri Valorant'ta FPS droplanıyor. Oyunda 140 FPS alıyorum ortalama, ama bilgisayar ısınmadığı halde devamlı olarak FPS 10'un altına düşüyor. İşlemci ve ekran kartı en fazla 60 derece oluyor. Cru'dan kaynaklandığını düşünüp resetledim ama hala devam ediyor. Bütün pencere seçeneklerini denedim, Windows güncel, ekran kartı güncel, ısınmasıyla hiçbir alakası yok. Ayrıca darboğaz yok, RAM'lerimden biri bozuldu ve 8 GB şu an, ama bu sorundan daha önce de 8 GB'Ti. Grafik ayarlarını da düşürdüm FPS 250'yi geçti ama hala droplanıyor. Malwarebytes ile her gün tarıyorum sadece potansiyel tehdit buldu. Başka neyi deneyebilirim?
RAM'de arıza var sanırım ama bu sorunu daha önceden yaşamıyordum, o yüzden RAM'den kaynaklandığını sanmıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
GPU sürücüsünü sil yükle.

Teşekkürler, bir nebze düzeldi. Umarım oyunla alakalıdır ve güncellemeyle düzelir.
Teşekkürler, bir nebze düzeldi. Umarım oyunla alakalıdır ve güncellemeyle düzelir.
Sanırım SSD'imin kablosuyla alakalı bir problem. Zaten bilgisayarımı taşıdıktan sonra başlamıştı bu problem ve Valorant dışında C diskinde olan bir oyun oynamamıştım. HD Tune'dan baktığımda bağlantı problemi olduğunu gördüm, onun dışında durumu iyiydi. Oyunu D diskine taşıyacağım, donma olmazsa kabloyu çıkartıp tekrar takarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı