Crucial Ballistix vs Corsair Vengeance

keitha

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle iyi sosyaller arkadaşlar, bu akşam RAM siparişi vereceğim ve iki marka arasında kaldım, sizce hangisini almalıyım? Sistemimi ve ürünleri aşağıya bırakıyorum.
  • AMD Ryzen 5 3500 4.1GHz işlemci.
  • ASUS GT 1030 2 GB OC ekran kartı (ileride GTX 1650S)
  • Gigabyte B450M S2H anakart.
  • Seagate Barracuda 1TB HDD.
  • WD Green 240GB SSD.

Corsair Vengeance 8x2(16 GB) 3200MHz RAM;

Crucial Ballistix 8x2(16 GB) 3200MHz RAM;

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangisi ucuzsa onu alın. Yorumlarını okuyun Ryzen işlemcilerle ya da b450 anakartlarla sorunsuz kullandığını söyleyen insanların yorumlarına bakın.

Crucial daha iyi bana göre daha tecrübeli.
Olayı sana şöyle açıklayım. Crucial, Micron'un bir alt markası.
Corsair ise Micron'dan tedarik eden başka bir firma.
Corsairde sadece micron çıkmak zorunda değil? Ya da Crucial tüm ürünlerine kaliteli chip koymak zorunda değil. Ayrıca aynı MHZ aynı CL değeri neredeyse sıfır etki eder. Eğer OC işleriyle uğraşmayacaksan bu kadar düşünmene gerek yok. Hangisi daha ucuz hangisi daha güvenilir satıcı. Hangisi daha güzel görünüyor.

Corsairde sadece micron çıkmak zorunda değil? Ya da Crucial tüm ürünlerine kaliteli chip koymak zorunda değil. Ayrıca aynı MHZ aynı CL değeri neredeyse sıfır etki eder. Eğer OC işleriyle uğraşmayacaksan bu kadar düşünmene gerek yok. Hangisi daha ucuz hangisi daha güvenilir satıcı. Hangisi daha güzel görünüyor.
Ben farklı bir şey mi diyorum? Sadece Micron'dan tedarik etmiyor. Başka bir firma herkes ile edebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı