Çözüldü Crucial BX500 120GB SSD değerleri nasıl?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
6
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
15 Tatil döneminde Crucial BX500 120GB SSD aldım. Bu gece bilgisayarı kapatmadığım için kuşkulandım ve test yapayım dedim. Sizce değerlerim nasıl?
Bu arada bilgisayar okul dönemlerinde açılmıyor. Yani 15 Tatil - Korona tatili arası açmadım çünkü sınavım var belirli dönemler açıyorum.
Samsung Magician testi. IOPS değerleri nasıl? Read testi fabrika değerlerinin üstünde beni şaşırttı.

Ekran hfghfghfghfAlıntısı.PNG

CrystalDiskMark 6

Ekran gdfgddgdgAlıntısı.PNG

CrystalDiskİnfo

Ekran Alınhgfhfghfghfgtısı.PNG

Crucial'ın kendi uygulaması. 666 GB veri yazmam mükemmel denk gelmiş.

Ekran Adgdgdfdlıntısı.PNG

Ekran Afghfhfhfglıntısı.PNG

Bilgisayarı kapatıp bekletsem düzelir mi? Zarar vermiş miyimdir? Sorun var mı? IOPS değerleri beni endişelendiriyor ne yapmam gerek?

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkürler.
Kusura bakmayın hortlatma gibi olacak biraz. Windows'u karıştırırken SSD için Defrag işleminin açık olduğunu gördüm. Sağlığın %99 olmasının sebebi defrag olabilir mi? Kendisi SSD'ler için gereksiz ve ömür kısaltıcı bir işlem diye biliyorum.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı