Crucial DDR4 2400MHz Ek RAM Taktığımda Siyah Ekran

0rganic0

Femtopat
Aldığım model Crucial DDR4 2400MHz SO-DIMM CL17, bu RAM taktığımda laptop açarken siyah ekran karşılaşıyorum her iki slota ayrı ayrı tek olarak aynı şekilde taktım yine laptop açılırken siyah ekran oluyor görüntü gelmiyor.
Sahip olduğum RAM değerini aşağıya ekledim. Bu arada işlemcim Ryzen 3 2200'u ( https://www.amd.com/en/products/apu/amd-ryzen-3-2200u )

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarım piyasaya çıkalı bir sene olmadı ve Trendyol sitesinden aldım. RAM'in kutusu biraz yıpranmış ve daha önce açılmıştı o zaman RAM arızalı gözükyor. Aynı marka farklı satıcıdan alayim bir de tekrar
Acer sitesinden kontrol ettim benim bios üzerine toplam 10 tane bios güncellemesi mevcut.
evet az önce spn sürümü yükledim halen aynı sorunu yaşıoyrum. Bu durumda bu RAM iade edeceğim. Kargo poşeti çıkarırken anlamıştım daha önce kullanılmış olduğunu.Trendyol'da elmacık dükkanından aldım önermiyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı