Crysis 2 indirimde ne kadar oluyor?

Liberte Sergen

Kilopat
Makaleler
16
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Steam'de Crysis 2 alacağım ama indirimde ne kadara düşüyor? SteamDB'de 10 diyor ama inanmadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
1637161737033.png

EA Games, abonman sistemi olan EA Play ile birlikte tekrar Steam mağazasında oyun satmaya başladığında fiyatları da namına yakışır şekilde e.a. gibi şişirdi. (Bilmem anlatabildim mi?)

Eski fiyatlar bir daha olmaz. 20 lira altı hayal. En fazla %75 oranında indirilir. O da şişirilmiş fiyattan sonra 50 liraya falan denk gelir. Bu durumda Remastered Trilogy satın alarak veya EA Play aboneliği ile oynamak daha mantıklı.

EA Games, abonman sistemi olan EA Play ile birlikte tekrar Steam mağazasında oyun satmaya başladığında fiyatları da namına yakışır şekilde e.a. gibi şişirdi. (Bilmem anlatabildim mi?)

Eski fiyatlar bir daha olmaz. 20 lira altı hayal. En fazla %75 oranında indirilir. O da şişirilmiş fiyattan sonra 50 liraya falan denk gelir. Bu durumda Remastered Trilogy satın alarak veya EA Play aboneliği ile oynamak daha mantıklı.
EA Play vardı doğru, eğer oynamak istiyorsanız 1 aylık alın 20-30 lira mı ne kadarsa artık, 1 ayda biter zaten. Bitince diğer oyunlara bakarsınız. Bir bakmışsınız hoşunuza giden olur. Ha bu arada, Game Pass alın EA Play de dahil.

Geri
Yukarı