Crysis 2 Remastered oyununun boyutu neden bu kadar fazla?

AsdAsLAYEr

Hectopat
Yer
Antalya Merkez
Daha fazla  
Ilk ve üçüncü oyunun neredeyse 3 katı boyutunda, oyunda bu kadar fark eden ne var?

Merak ettiğimden soruyorum.

Ilk ve üçüncü oyunun neredeyse 3 katı boyutunda, oyunda bu kadar fark eden ne var?

İlk ve üçüncü oyun CryEngine'nin eski sürümüyle yapıldığı için ve yaklaşık 10 senelik oldukları için bu kadar az. Remastered yeni nesil oyun olduğu için normal boyutta.

İlk ve üçüncü oyun CryEngine'nin eski sürümüyle yapıldığı için ve yaklaşık 10 senelik oldukları için bu kadar az. Remastered yeni nesil oyun olduğu için normal boyutta.
Hayır öyle değil 3 oyunada remastered yapılmıştır ama hiçbiri bu kadar değil. Oyunun remastered olmayan versiyonuda bu kadar fazla.
Bunun nedeni haritası çok daha geniş oynayınca anlıyorsun koskoca New York'tan bahsediyoruz.

2. oyun New York'ta geçiyor ve geniş alanlara sahip. 1. oyun adada geçtiğinden, 3. oyun ise kısa olduğundan dolayı böyle bir fark olduğunu düşünüyorum.

İlk ve üçüncü oyunun remastered olduğunu belirtseydi ona göre bir açıklama yapabilirdim.

İlk ve üçüncü oyunun remastered olduğunu belirtseydi ona göre bir açıklama yapabilirdim.
Remastered versiyonları ile normal sürümleri arasında o kadar GB farkı yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…