Çözüldü Crysis 3 oyundan atma sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Taylan Dinler

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Müzisyen
Arkadaşlar selam Crysis 3 yükledim. Zorluğu seçiyorum oyun yükleniyor diyor. Birden masaüstüne atıyor. Açılmasında hiçbir sorun yok oyun başlarken sıkıntı var.

Çözüm
Merhabalar.
Öncelikle eski bir konu olduğu için yeniden canlandırmak zorundayım bunun için özür diliyorum. Nedeni ise daha konunun daha çözüme kavuşmaması, aynı sorunu bende yaşıyordum lakin bir yöntem ile sorunu hallettim. Buraya da arkadaşlarım yararlansın diye yazayım dedim. Crysis remastered'ı yeni indirimden alanlar olmuştur belki aynı sorunu yaşayanlarda olacaktır düşüncesiyle paylaşmak istiyorum.
Yapacağınız tek şey oyunun kurulu olduğu yere girip, hedef dosyasına sağ tıklayıp uyumluluk modunu windows 7 ve vista ile değiştirmek olacaktır. Sonra oyunununuz tadını çıkarabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler.
Merhabalar.
Öncelikle eski bir konu olduğu için yeniden canlandırmak zorundayım bunun için özür diliyorum. Nedeni ise daha konunun daha çözüme kavuşmaması, aynı sorunu bende yaşıyordum lakin bir yöntem ile sorunu hallettim. Buraya da arkadaşlarım yararlansın diye yazayım dedim. Crysis remastered'ı yeni indirimden alanlar olmuştur belki aynı sorunu yaşayanlarda olacaktır düşüncesiyle paylaşmak istiyorum.
Yapacağınız tek şey oyunun kurulu olduğu yere girip, hedef dosyasına sağ tıklayıp uyumluluk modunu windows 7 ve vista ile değiştirmek olacaktır. Sonra oyunununuz tadını çıkarabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler.

Çözüm
Merhaba.
Öncelikle eski bir konu olduğu için yeniden canlandırmak zorundayım bunun için özür diliyorum. Nedeni ise daha konunun daha çözüme kavuşmaması, aynı sorunu bende yaşıyordum lakin bir yöntem ile sorunu hallettim. Buraya da arkadaşlarım yararlansın diye yazayım dedim. Crysis Remastered'ı yeni indirimden alanlar olmuştur belki aynı sorunu yaşayanlarda olacaktır düşüncesiyle paylaşmak istiyorum.
Yapacağınız tek şey oyunun kurulu olduğu yere girip, hedef dosyasına sağ tıklayıp uyumluluk modunu Windows 7 ve Vista ile değiştirmek olacaktır. Sonra oyunununuz tadını çıkarabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler.

Teşekkür ederim sorunum çözüldü.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı